یکشنبه 24 تیر 1403

تیمور پورحیدری در نشست روش‌ها و راهکارهای بهره‌برداری صنایع فناور از معافیت‌های مالیاتی ماده ۱۳ قانون جهش تولید که با حضور معاون وزیر علوم و استاندار گیلان در استانداری برگزار گردید اظهار داشت: قطعاً ارائه هرگونه امتیاز می‌تواند انگیزش مضاعفی برای فعالان عرصه تولید باشد.
وی با بیان اینکه چالش‌های مالیاتی یکی از دغدغه‌های کارآفرینان می‌باشد افزود: هر چقدر فضا برای سرمایه‌گذاری صنایع مدرن و هایتک مهیا شود قطعاً به همان میزان اقتصاد و اشتغال پویاتر می‌گردد.
این مسئول کمک اساتید دانش آموختگان نخبه کشور را به تولید باعث پیشرفت فنی و عالمانه کارخانجات گیلان دانست و تاکید کرد: رفع نیازهای فناورانه تولیدات گوناگون به تحقیق و پژوهش‌های فنی و کاربردی نیازمند است و با رویکرد علمی رشد صنایع رقابت پذیر محقق خواهد شد.
دکتر پورحیدری با اعلام آمادگی برای پیاده سازی قانون جهش تولید به منظور برخورداری صنایع فناور استان از مزیت معافیت مالیاتی تصریح کرد: دانشگاه‌ها و مراکز علمی و اداره کل امور مالیاتی برای انجام این قانون تشویقی بخش تولید مصمم باشند تا بتوانیم صنایع استان را به سمت رشد و تعالی پایدار سوق دهیم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil