یکشنبه 24 تیر 1403

سلمانپور اظهار داشت: این مانور بصورت هماهنگ در کل کشور و براساس هماهنگی و تاکید دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE شرکت توانیر، با حضور محمدعلی ویشکائی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان برگزار شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق گیلان خاطر نشان کرد: مراکز و سازمان‌های حساس در شرایط اضطراری و مهم مانند ایام برگزاری انتخابات، ضروری است امکان و شرایط تامین برق خود توسط مولدهای اضطراری را داشته باشند و نکته مهم در انجام اینگونه رزمایش ها سنجش میزان آمادگی این مراکز بوده تا در زمان‌های بحرانی ارایه خدمات به مردم دچار وقفه نشود.

وی گفت: طی اجرای این رزمایش مولدهای اضطراری 44 نقطه از مراکز مهم و ذی ربط به برگزاری انتخابات مورد تست و آزمایش برای آمادگی و آماده به کاری قرار گرفتند.

سلمانپور افزود: خوشبختانه باتوجه به آمادگی مناسب در سطح استان این رزمایش با موفقیت انجام شد و طی آن نقاط قوت و قابل بهبود این مراکز شناسایی شده و تمهیدات لازم جهت برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات پیش روی اخذ شد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق گیلان گفت: باتوجه به اهمیت انتخابات که روز تعیین کننده سرنوشت ایران عزیزمان است و با مقدمات و تمهیدات اندیشیده شده تمام تلاش خود را برای تامین برق مطمئن و پایدار در روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بکار خواهیم بست.

وی تاکید کرد: نیروها و اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق گیلان تا پایان شمارش آراء نیز در آماده باش خواهند بود تا شعب اخذ رای و مردم شریف استان دچار مشکل نشوند.

 

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil