شنبه 25 آبان 1398        پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :ابراهیم رادمرد،اظهار کرد:حدود 25 سال است که در ورزش کشتی هستم و همچنین حدود 15 سال در کسوت داوری فعالیت داشته ام و در این مسیر تجربیات زیادی کسب کرده ام.

داور بین المللی کشتی گیلان که در دوران کشتی، عناوین مختلف قهرمانی از جمله کسب عنوان سوم جوانان کشور درسال 1373 در شهر سمنان را نیز در کارنامه دارد،افزود:در سال 1378در شهر مشهد در استاژ داوری شرکت کردم و در ادامه در سال 2007 میلادی در کشور ارمنستان داور بین المللی شدم.

وی ادامه داد:این افتخار را داشتم که در چند کشور برای داوری شرکت کنم که از آن جمله می توان به هندوستان برای قهرمانی آسیا در سال گذشته اشاره کرد که به عنوان داور، به همراه تیم ملی نوجوانان ایران در شهر دهلی نو حضور داشته ام و به تجربیات خود افزودم.

داور بین المللی کشتی گیلان تصریح کرد:امسال نیز برای قهرمانی نوجوانان اروپا راهی کشور سوئد شدم و برای ارتقاع درجه داوری شرکت کردم.

رادمرد که در میان اهالی کشتی شناخته شده و نیز قابل احترام است، گفت:جوانان اگر علاقمند به حضور در بخش داوری هستند، باید در ابتدا بسیار صبور باشند زیرا دنیای داوری با ناملایمت های زیادی همراه است و می بایست این مراحل را تحمل کرد و پشت سر گذاشت تا به هدف نهایی دست یافت.

وی با بیان اینکه تسلط بر زبان انگلیسی در کسب موفقیت در رشته داوری بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: از مهمترین اهداف من در داوری،انتقال تجربیاتی است که در طول این سال ها به دست آورده ام و می بایست آن را در اختیار داوران جوان بگذارم و امیدوارم که بتوانم در مسابقات جهانی و المپیک که آرزوی هر ورزشکار و داوری است، شرکت کنم.

 

 

ایسنا