دوشنبه 5 خرداد 1399

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: نباید عوامل نفوذی وارد مجلس شوند البته شورای نگهبان نیز براساس قوانین و مقررات کاندیداها را تایید صلاحیت کند و مته به خشخاش نگذارد.
وی شایسته بودن ، امین بودن و کاردان بودن را از ویژگی های ضروری نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی عنوان و بیان کرد: اصلاح طلب و اصولگرا بودن را کنار بگذاریم و فردی را انتخاب کنیم که برای ملت، اسلام و رهبری خدمت کند.
امام جمعه رشت از استقبال گرم داوطلبان برای ورود به عرصه رقابت های انتخاباتی در این دوره از مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی قدردانی و اظهار امیدواری کرد که قصد همگان برای داوطلب شدن، نیتی پاک و برای خدمت باشد.
آیت الله قربانی همچنین با گرامیداشت فرارسیدن هفته وحدت گفت: خداپرستی ، جهان بینی براساس توحید و اعتقاد به انبیاء الهی باید عامل وحدت امت اسلام باشد.
وی خاطرنشان کرد: با کسانی که درصدد کشتن مسلمانان نیستند ، ستیز و جنگ نمی کنیم اما نمی توانیم ببینیم یک عده نامسلمان داعشی و تکفیری، به کشورهای اسلامی یورش می برند و ما در مقابل این مسئله بی تفاوت نیستیم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil