دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :در این مسابقه  تیم فوتبال پیکان تهران موفق شد با نتیجه دو بر یک برابر میزبان خود داماش گیلان به برتری دست یابد تا همچنان صدرنشین رقابت های لیگ دسته اول باشد .
این مسابقه از هفته بیستم رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت ، در یک هوای آفتابی و در حضور حدود سه هزار تماشاگر برگزار شد .
در جریان این بازی که از هفته اول دور برگشت این رقابت ها بود ، ابتدا تیم فوتبال داماش گیلان به گل برتری دست یافت و مصطفی حاجتی کاپیتان این تیم موفق شد در دقیقه نهم، تنها گل تیم داماش گیلان را به ثمر برساند .
هنوز چند دقیقه از آغاز این بازی نگذشته بود که مدافعان تیم فوتبال پیکان تهران در محوطه جریمه مرتکب خطای پنالتی شدند که این ضربه را مصطفی حاجتی به گل تبدیل کرد تا تیم داماش با برتری یک بر صفر نیمه اول را به پایان برساند .
اما با شروع نیمه دوم ، تیم فوتبال پیکان تهران به دو گل دست یافت و میلاد سلیمان فلاح بازیکن تعویضی این تیم موفق شد دو گل به ثمر برساند تا تیم فوتبال پیکان تهران در این دیدار به برتری دست یابد .
در دقیقه 50 این مسابقه ، میلاد سلیمان فلاح که از ابتدای نیمه دوم وارد زمین بازی شده بود با یک ضربه دقیق از داخل محوطه جریمه، گل تساوی تیم پیکان را به ثمر رساند و همین بازیکن در دقیقه 54 نیز با یک ضربه زیبا موفق شد دومین گل تیم پیکان را به ثمر برساند تا با به ثمر رساندن هر دو گل تیمش ، تعویض طلایی تیم خود نیز لقب بگیرد .
قضاوت این دیدار را محمد ملکی با کمک های یعقوب سخندان و محمدعلی پورمتقی به عهده داشتند که در جریان این مسابقه مهدی رستمی ، محمدحسن رجب زاده ، مرتضی آقاخان و حمید نوری هر چهار بازیکن از تیم پیکان تهران کارت زرد دریافت کردند .
پیش از آغاز این بازی و تا پایان نیم فصل اول رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، تیم داماش گیلان با کسب 21 امتیاز در مکان سیزدهم و تیم فوتبال پیکان با کسب 39 امتیاز در مکان نخست جدول رده بندی این رقابت ها قرار داشتند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 20 تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil