شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مهندس محمد رضا وزوایی در گفتگویی ضمن تشکر از همکاری همه کارکنان این مجموعه عظیم صنعتی، مردم و مسئولان و رسانه های مختلف گفت: این کارخانه پس از یک دوره چهار ماهه که با هدف تعمیر و باز سازی تعطیل شده بود هم اکنون آماده استارت و حرکت است اما بدلیل بدهی گاز این شرکت قطع می باشد.
وزوایی مبلغ بدهی چوکای رضوانشهر به شرکت گاز استان را حدود 100 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: ضمن تشکر از همکاری شرکت گاز استان گیلان با این مجموعه که همواره هوا دار ما بوده اند بار دیگر استمداد همکاری را دارم تا پس از راه اندازی و فروش حاصل از تولید بتوانیم نسبت به پرداخت بدهی اقدام نمائیم.
وی بدون اشاره به مبلغ هزینه شده برای بازسازی و تعمیرات اساسی این مجموعه عظیم صنعتی گفت: درخواست اولیه ما برای این کار مبلغ 500 میلیارد ریال بود که بخشی از این میزان را تا کنون دریافت نموده ایم.
صنایع عظیم چوب و کاغذ ایران (چوکای رضوانشهر) در سال 1352 طراحی و در سال 1357 به بهره برداری رسید که 400 هزار هکتار از جنگل های گیلان با ظرفیت سالانه 500 هزار متر مکعب حوزه تأمین چوب و منابع اولیه این کارخانه با هدف تولید 150 هزارتن کاغد در سال بود.
شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت، 120 روستا و 810 کیلومتر مربع وسعت جغرافیایی در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil