یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :حمید استیلی  در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتورسازی اظهار کرد : مسئولان باید به تیم ریشه دار ملوان بیش از پیش توجه کنند. در حال حاضر باشگاه ملوان ، تیم بانوان و تیم هایی در رده های مختلف دارد .این تیمها در بخش سخت افزاری و سایر بخشها نیاز به کمک دارند.
استیلی خاطرنشان کرد : باید ورزشی فکر کنیم و از مسئولان همچون استاندار ، مدیرعامل سازمان منطقه ازاد انزلی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار کمک داریم .
وی گفت : در دیدار با فولاد با وجود شرایط نامساعد زمین حتی یک موقعیت هم به تیم حریف ندادیم . توقع ما این بود که هواداران سعه صدر نشان دهند و ببینند کادر فنی چقدر زحمت می کشد. تیم ملوان در حال جوان شدن است و جوانان می آیند تا آینده ملوان را بسازند.
سرمربی ملوان در مورد دیدار برابر تراکتورسازی گفت :صد در صد برای پیروزی وارد زمین می شویم .در دو دیدار گذشته نشان دادیم که موقعیتهای زیادی ایجاد می کنیم اگر یکی از مهاجمان( فورواردها) سلامت بود در مقابل سایپا قطعا می توانستیم به پیروزی برسیم .
استیلی گفت :بازی مهم و سختی داریم و امیدوارم با حمایت هواداران که نقش اصلی را دارند ، تیم بازی خوبی را ارایه دهد. در روزهای اخیر تمرینات خوبی داشتیم . مصدومان ما آرش افشین، جلال رافخایی و مازیار زارع هستند .فرزاد حاتمی در تمرینات شرکت کرد و جزو 18 بازیکن ما هست و محرمی نیز بعد از مدتها به تیم اضافه شده است .
وی خاطرنشان کرد : اماده ارایه یک بازی خوب هستیم و امیدوارم بازی خوبی که در مقابل سایپا داشتیم ادامه یابد .
وی ادامه داد: در تمرین سعی می کنیم بازیکنان انگیزه لازم را داشته باشند ولی وجود برخی مشکلات بیرون زمین روی بعضی بازیکنان اثر می گذارد وموجب عدم تمرکز آنها می شود.
استیلی از بازیکنان تیم ملوان و مسئولان باشگاه قدردانی کرد و گفت : با وجود مشکلات مالی بازیکنان فوق العاده کار می کنند و مسئولان باشگاه تلاش می کنند در مدت یکی دو روز اینده مقداری از مبالغ قرارداد و در زمان دیگر حداقل در نیم فصل 30 درصد قرارداد را پرداخت کنند .
دیدار تیم های فوتبال تراکتورسازی و ملوان فردا ( دوشنبه ) در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil