چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :تونی اولیویرا  در نشست خبری پیش از دیدار با ملوان در انزلی در مورد دلایل تضعیف تراکتور سازی و مسایلی همچون جدایی بازیکنان موثر ، بازیکنان سرباز و تعطیلی لیگ اظهار کرد : تیم تراکتورسازی امسال با تیمی که فصل گذشته بوده است ، تفاوت دارد و این مسایل موجب شده است که تراکتور سازی امسال یک تیم دیگر است .
وی خاطرنشان کرد : ما هر روز کارمان را انجام می دهیم ولی در پنج ماه گذشته سه بار لیگ تعطیل شد و این برای تیم در حال رشدی مثل ما ، مشکل ساز بود .
اولیویرا افزود: گرچه چهار بازیکن به تیم ملحق شدند اما تعدادی از بازیکنان مطرح ما مثل سعید آقایی و محمد ایران پوریان تیم را ترک کرده اند و چند بازیکن سرباز نیز چند ماه در تیم بازی نکردند. بازیکنانی مانند شجاعی ،عاشوری رفیعی ،حمودی وعبدالله زاده هشت ماه است که پایشان به توپ نخورده است .
وی گفت : تراکتور سازی 14 دیدار برگزار کرد که 12 تا برای لیگ که سه پیروزی، سه باخت و شش مساوی ، دو پیروزی بیرون از خانه نیز برای جام حذفی داشتیم .
سرمربی تراکتورسازی ( به شوخی ) افزود: می دانم که بالاخره یک روز می میرم و اگر یک مربی در تراکتور توانست دو بار نایب قهرمان شود و یک جام حذفی را ببرد ، به اسمان زنگ بزنید و بگویید یک مربی دیگر آمد که بهتر از من است .
وی در مورد دیدارروز دوشنبه برابر ملوان نیز گفت : همه بازی های لیگ شرایط خاص خود را دارد و این دیدارنیز مثل دیگر دیدارها مشکل است .
وی خاطرنشان کرد : این بازی مقابل تیمی است که از نظر جدولی از ما خیلی بهتر است .بازیکنان خوبی در اختیار دارد ، خوب کار کرده وهمیشه در خانه مشکلات زیادی را برای حریف به وجود آورده است .
اولیویرا اظهار کرد :تدابیر خاصی را اندیشیده ام تا چشم در چشم بازی کنیم و با انگیزه بالایی که بازیکنان دارند ، تلاش می کنیم امتیاز این دیداررا به دست اوریم .
تیم های فوتبال تراکتورسازی و ملوان عصر فردا (دوشنبه) در ورزشگاه انزلی به مصاف هم می روند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil