شنبه 29 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :ناصر آل‌محمدی در نشست حمل و نقل گیلان با اشاره به ارائه خدمت به زائران حسینی اظهار کرد: ناوگان مسافری حمل و نقل عمومی برون‌شهری گیلان آماده انتقال زائران اربعین است.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته و با برگزاری جلسات متعدد با کانون مسافر و مدیران شرکت‌های بخش حمل و نقل مسافر استان و نیز جلسه کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی، هماهنگی‌های لازم برای اعزام زائران از سراسر استان صورت گرفت.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های گیلان از دست‌اندرکاران امر خواست تا به منظور نظم‌بخشی در امر جابه‌جایی زائران اربعین حسینی، هرگونه انعقاد قرارداد در زمینه جابه‌جایی زائران با هماهنگی اداره کل و انجمن‌های صنفی بخش حمل و نقل مسافر استان انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: برای برنامه‌ریزی مناسب اعزام زائران پیش‌فروش بلیت از تاریخ 8 تا 18 آذر ماه جاری و نیز سفرهای دربستی برای مقاصدی غیر از شهرهای مرزی در استان‌های ایلام و خوزستان ممنوع است.

آل‌محمدی از شرکت‌های حمل و نقل مسافر استان خواست که موارد مذکور را مورد نظر قرار دهند تا خللی در امر خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی به وجود نیاید.

به گفته وی، سال گذشته بالغ بر 9 هزار زائر حسینی توسط 239 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جابه‌جا شده‌بودند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil