یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :تیم فوتبال سپیدرود رشت موفق شد در یک بازی پر گل، با نتیجه سه بر دو برابر تیم پیام وحدت کاشمر به برتری دست یابد .
این مسابقه از هفته هشتم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت در حضور حدود یک هزار تماشاگر و در یک هوای آفتابی برگزار شد .
این دیدار با حملات تیم فوتبال سپیدرود رشت آغاز شد اما این تیم پیام وحدت کاشمر بود که به گل برتری دست یافت و علی جدیدی بازیکن این تیم در دقیقه 24 اولین گل تیم کاشمر را به ثمر رساند تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد .
نیمه دوم نیز با حملات تیم سپیدرود رشت آغاز شد و مجتبی اسماعیل زاده بازیکن این تیم موفق شد در دقیقه 75 گل تساوی این دیدار را به ثمر برساند اما دو دقیقه پس از این گل ، مجید خمیسی بازیکن تیم وحدت پیام کاشمر دومین گل تیمش را به ثمر رساند .
تیم فوتبال سپیدرود رشت با دریافت این گل ، یکپارچه روی دروازه تیم پیام وحدت حمله ور شد و افشین عشوری زاد در دقیقه 82 و میعاد یزدانی در دقیقه 85 ، دو گل برای تیم فوتبال سپیدرود رشت به ثمر رساندند تا در نهایت تیم سپیدرود دراین مسابقه به برتری سه بر دو دست یابد .
قضاوت این دیدار را داود محرابی با کمک های محمد شاکر و سیدمهدی امامی بر عهده داشتند که در جریان این مسابقه ، کوروش همایونی ، مجید خمیسی و علی جدیدی هر سه از تیم پیام وحدت کاشمر ، میثم فردوسی ، سیدمحمد میری و سیدرضا چاوشی هر سه از تیم سپیدرود رشت کارت زرد دریافت کردند .
تیم فوتبال سپیدرود رشت با این پیروزی با کسب 16 امتیاز در مکان نخست جدول و تیم پیام وحدت کاشمر با کسب 11 امتیاز در مکان پنجم جدول رده بندی گروه خود قرار گرفتند .
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه های کشور، 40 تیم حضور دارند که در چهار گروه 10 تیمی با هم به رقابت می پردازند که تیم های فوتبال سپیدرود رشت و رهپویان سپهر رضوانشهر دو نماینده استان گیلان در گروه چهارم این رقابت ها هستند.
تیم های حاضر در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که در پایان مرحله مقدماتی این رقابت ها ، از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه به طور مستقیم به مسابقات لیگ دسته اول کشور راه می یابند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil