یکشنبه 30 تیر 1398

حجت‌الاسلام والمسلمین یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان امروز در همایش چهل‌وپنجمین جشنواره فیلم رشد،با بیان اینکه رشد و تعالی انسان از طریق فکر و اندیشه انسان صورت می‌گیرد، اظهار کرد: ائمه اطهار آمدند تا تفکر انسان را تعالی ببخشند؛ جامعه‌ای موفق است که در کنار دانش، متعهد به امور محوله باشد در این صورت انسان به رشد و بالندگی می‌رسد.

وی برگزاری جشنواره‌های فرهنگی را در جهت ارتقا و رشد و بالندگی جامعه دانست و افزود:جشنواره بین‌المللی رشد هم برای قشر عظیمی از دانش‌آموزان که سرمایه‌های علمی و فرهنگی جامعه محسوب می‌شوند، با هدف رشد دادن و اعتلا بخشیدن فرهنگ متعالی اسلامی برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت:اگر بخواهیم در دنیای امروز که رقابت و مسابقه در همه زمینه‌ها فزاینده است، دارای جایگاه شناخته شده‌ای باشیم باید از اهداف متعالی اسلامی تبعیت کنیم لذا در این زمینه باید برنامه‌ریزی و آسیب‌شناسی صورت گیرد.

حجت‌الاسلام یاری بیان کرد:اگر امروز اندیشمندان بزرگی در سطح ملی و بین‌المللی داریم،این افراد سرمایه‌هایی هستند که در همین مدارس توسط فرهنگیان فرهیخته که باغبانان گلستان دانش هستند،رشد یافته‌اند؛ نگاه سیاسی جامعه باید در راستای اهداف انقلاب و رهبر فرزانه و دولتی که در خدمت مردم است، باشد.

وی اضافه کرد:اگر در جامعه اهانت و پرخاشگری باشد آن جامعه دچار لغزش می‌شود لذا باید ارزش‌های کشور را در برابر آموزه‌های دینی تقویت کنیم چرا که اهانت و تمسخر جواب نمی‌دهد، امروز در دنیا باید گفتمان منطقی باشد.   

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil