چهارشنبه 5 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :حمیدرضا خصوصی، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در پنجمین نشست شورای توسعه صومعه سرا که با حضور هئیت‌های ورزشی، فرماندار صومعه سرا و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و... در سالن شهید بهشتی این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه امید است کلیه نشست‌ها و اندیشه‌ها چراغ راه رشد، توسعه، کمال و ترقی شهرستان باشد، اظهار کرد: امروز صومعه سرا شهر اتحاد، صلابت و پویایی است.

وی با بیان اینکه عملکرد مثبت اداره ورزش و جوانان صومعه سرا نمونه‌ای از پویایی شهرستان است، افزود: امروز میدان فرهنگ و ورزش در این شهرستان به شکوفایی رسیده است.

خصوصی ضمن قدردانی از عملکرد هیئت‌های ورزشی شهرستان، گفت: در همه زمینه‌ها و عرصه‌ها بیش از 10 سال گذشته در صومعه سرا خدمات ارائه شده است چراکه امروز روزگار آرامش و وحدت مدیران شهر است.

وی شهر قهرمان پرور صومعه سرا را در ورزش مظلوم دانست و بیان کرد: باید بسترها برای توسعه ورزش فراهم شود که عدم وجود بسترها، اخلاص، صفا و پاکدستی سبب بروز و تداوم اختلاس‌های گذشته در شهرستان می‌شود؛ قوی‌ترین قشر و برنایان شهر ورزشکاران هستند با وجود ورزش اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی نیز نخواهد بود.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی به بازدید نماینده وزیر از پروژه‌های در دست اجرا اداره ورزش و جوانان صومعه سرا اشاره و تصریح کرد: این بازدید در راستای بررسی وضعیت زمین ورزشی شیخ محله، نوکاشت و نفوت، احیای مجدد باشگاه واقعه دشت، اخذ امکانات و... صورت گرفته است.

خصوصی با بیان اینکه صومعه سرا 528 شهید و اولین شهید گیلان را تقدیم انقلاب کرده است، متذکر شد: ما خواهان توسعه شهرستان می‌باشیم و به مخالفان و موافقان خود احترام می‌گذاریم چراکه دیدگاه و تفکر ما بیان نظرات است.

وی به فرموده امام صادق(ع) مبنی بر اینکه «هر شیعه‌ای اگر آشنا به سیاست زمان خود نباشد از ما نیست» اشاره و بیان کرد: ورزشکار اگر سیاسی نباشد ورزشش ارزشی ندارد، ما به ورزشکارانی همچون تختی نیاز داریم.

خصوصی با بیان اینکه ما تمام وجودمان سیاست و خدا در میدان سیاست است، گفت: صومعه سرا در گذشته شهر اختلاس‌ها، اختلافات و پرده‌ها بوده است.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی به تلاش‌های صورت گرفته در راستای اخذ اعتبارات و امکانات از وزرای ورزش اشاره و ابراز کرد: بنده به اندازه همه کسانی که در تاریخ انقلاب این شهر قول دادند، عمل کرده‌ام؛ در اوج گرفتاری دولت و در محرومیت تام اقتصادی، امکانات فراوانی اخذ و اعطاء شده است که باید همواره قدردان زحمات دولت و مسئولین باشیم.

وی با اشاره به مسئله برجام گفت: بنده به یک فوریت برجام رای قاطع دادم همان یک فوریتی که رهبر معظم انقلاب تایید کردند، ما مرید و متصل به ولایت و مخالف با منافقین، رانت خواران و زمین خواران هستیم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه ما خواهان پیشرو بودن علم و دانش و توسعه شهرستان می‌باشیم تا رجوع جاهل به عالم باشد، اظهار کرد: ما دست همه منافقین و فتنه گران را که خواهان به آشوب کشاندن شهرستان هستند تا خیانت و دزدی در آن صورت گیرد، قطع خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت شهر ما مجدد به گذشته خود یعنی شهر چپاول اموال دولت، اختلاف و اختلاس ها بازگردد.

در ادامه حسین اسماعیل‌پور، فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه با فعالیت سیاسی افراد در کارگروهای 10 گانه توسعه شهرستان به طور قاطع برخورد می‌شود، اظهار کرد: اجازه نخواهم داد در دولت تدبیر و امید بی عقلان حاکمیت داشته باشند.

وی هدف از تشکیل کارگروه‌های 10گانه را  بیان و بررسی مشکلات و  در نتیجه یافتن راه حل رفع موانع دانست و افزود: تمام افتخار بنده با سواد بودن مردم این شهرستان است.

اسماعیل‌پور با بیان اینکه اصل 44 قانون اساسی، بحث خصوصی سازی یک اراده ملی است، خاطرنشان کرد: با وجود خصوصی بودن همه سالن‌ها مردم فقیر چه باید بکنند و هیئت‌های ورزشی شهرستان از چه حمایت‌هایی خارج از چارچوپ اداری برخودارند؟ این موارد از جمله سوالات و مشکلاتی است که برای بهبود وضعیت آن راهکار نیاز است.

وی ضمن قدردانی از کمک‌های شورای شهر و اتاق اصناف به ورزش شهرستان، گفت: افراد پرتلاش و خوش فکر شهرستان باید در حوزه‌های مختلف به مسئولین کمک کنند.

فرماندار صومعه سرا در پایان با بیان اینکه امیدواریم انتظارت ما در حوزه ورزش برآورده شود، بیان کرد: یک حاکم سیاسی دو چیز از ورزش درخواست دارد که افزایش توانمندی‌های انسانی و کاهش ناتوانی‌ها و ضعف‌ها است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil