چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :عمران کرمی  گفت: سه گروه از دانش آموزان فرزانه دختر به تعداد یکصد و 20 نفر و دو گروه از دانش آموزان پیشتاز پسر شامل 80 نفر به زیارت عتبات عالیات اعزام می شوند.
وی اظهار داشت: این تعداد از دانش آموزان دوره های متوسطه از 20 بهمن امسال تا 20 اردیبهشت سال آینده در قالب کاروان های مختلف به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
رییس سازمان دانش آموزی گیلان بیان کرد: فراخوان عمومی برای ثبت نام دانش آموزان به منظور اعزام به عتبات عالیات در مدارس استان انجام گرفته و علاقمندان تا 15 آذر برای نام نویسی فرصت دارند.
وی تصریح کرد: دانش آموزان برخوردار از سلامت کامل جسمی و روحی ، نخبگان قرآنی ، تشکل های دانش آموزی، فرزندان شهدا، ایثارگران، جانبازان ، آزادگان، مداحان و ذاکران اهل بیت در اولویت ثبت نام قرار دارند.
وی از اعزام 80 نفر از مربیان پیشاهنگ سازمان دانش آموزی استان گیلان نیز به عتبات عالیات خبر داد و یادآور شد: یک کاروان 40 نفره ماه گذشته و یک کاروان نیز به تعداد 40 نفر دوشنبه گذشته به عتبات عالیات اعزام شده اند.
بر اساس آخرین آمار امسال اسامی بیش از 365 هزار دانش آموز در سامانه سناد (ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان گیلان ) ثبت شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil