پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :نوید نیک بین با انتقاد از برنامه با ورزش شبکه باران در تقسیم ناعادلانه زمان بین خود و رئیس هیئت شنا و القای مشکلات شخصی بجای عملکرد ضعیف هیئت گفت : من و بسیاری از قهرمانان ، مربیان و پیشکسوتان ورزشی استان که تعدادی از آنها در برنامه با ورزش صحبت کردند با رئیس هیئت مشکلی نداشته و نداریم بلکه فقط و فقط به عملکرد هیئت در 4 ساله اخیر انتقاد داریم .

وی با اشاره به اظهارات رئیس هیئت شنا در این برنامه تلویزیونی مبنی بر در آمد 500 میلیون تومانی در سال 91 گفت : بدون هیچ گونه اظهار نظری توجه دستگاههای نظارتی و مسئولین ورزشی را به درآمد یک میلیارد تومانی این هیئت در سالهای 91 و 92 جلب می کنم .

 نایب قهرمان سابق واترپلوی باشگاههای آسیا گفت : از رئیس هیئتی که پس از 4 سال و دو ماه ریاست هنوز نمی داند واترپلو 7 نفره است و به اشتباه چندین بار در برنامه زنده 6نفره اعلام می کند ، نمی توان انتظار توسعه ، پیشرفت و برنامه محوری داشت .

نایب قهرمان واترپلوی باشگاههای آسیا با اشاره به آمارهای ضد و نقیض رئیس غیر ورزشی هیئت شنا ، شیرجه و واترپلوی گیلان دربرنامه با ورزش تلویزیون گفت : قهرمانی تیم واترپلوی زیر 20 سال در سال 92 و حضور 9 نفر در تیمهای ملی، اصلاً صحت ندارد و بانگاهی گذرا در سایت همین هیئت ورزشی می توان از این ادعاهای بی اساس پرده برداشت .

نوید نیک بین قهرمانان و ملی پوشان فعلی هیئت شنا ، شیرجه و واترپلو را پرورش یافته هیئتهای قبلی دانست و گفت : بدلیل نداشتن برنامه ریزی مدون ،تقویم ورزشی سالیانه و کنار گذاشتن نیروهای قدیمی و فنی در 4 سال گذشته ،در بخش استعدادیابی و قهرمان پروری حرکت مثبتی انجام نشده است .

وی با انتقاد از برخی مسئولین که با وجود انتقادات قهرمانان ، پیشکسوتان و مربیان شنا ، شیرجه و واترپلوی گیلان ، عکس العملی نشان نمی دهند ، گفت : امیدواریم  با خروج مدیران غیر ورزشی هیئتهای ورزشی که توانمندی جذب اسپانسر را هم ندارند، ورزش استان نفس و جانی دوباره بگیرد.