یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :در این بیانیه که نسخه ای از آن روز سه شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، افزوده شده: رخدادهای سرنوشت ساز و عبرت آموز یوم الله 13 آبان در سال های 1343، 1357 و 1358 هریک سرفصل نویی از تاریخ مبارزه و رویارویی ملت ایران با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به شمار می رود و نشان از ماهیت ضداستکباری اندیشه های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی علیه قدرت های ظالم دنیا همچون آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل دارد که امروز دستان پلید آنها به خون انسان های بی گناه در سراسر جهان از جمله مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، سوریه، یمن، لبنان، عراق، بحرین آلوده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: یوم الله 13 آبان نماد انقلابی به رهبری پیری فرزانه و پیش آهنگی نسلی جوان و شهادت طلب است که رهروانش بر گلدسته های رفیع خاکش، اذان شهادت سر داده اند.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در این بیانیه تصریح کرده: یوم الله 13 آبان یادآور حماسه بزرگ مردانی است که جاودانگی استکبارستیزی را برگرفته از اسلام ناب به بار نشانده اند، یوم الله 13 آبان در حافظه تاریخی ملت غیور ایران همواره در مبارزه با آمریکای جهانخوار، همراه بوده است.
در بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خاطرنشان شده: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به دنیا اعلام خواهند کرد که با تبعیت از مکتب عاشورای حسینی در راه رسیدن به آرمان های انقلاب اسلامی همچون گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و تا آخرین نفس از مبارزه علیه ستمگران و مستکبران جهان دست نخواهند کشید و برآنند تا انتقام سنگین خود را از همه مستکبران و ظالمان خاصه حکام بی لیاقت و بی کفایت منطقه همچون آل سعود که عامل اصلی جان باختن هزاران زائر بیت الله الحرام در منا بوده است، بگیرند.
در خاتمه این بیانیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن ابراز تنفر و برائت از همه مستکبران عالم به ویژه شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب صهیونیستی و عوامل مزدورشان، از مردم ولایی، قهرمان و همیشه در صحنه استان گیلان دعوت می کند تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان یک بار دیگر به همه مستکبران عالم اثبات نمایند که مطیع امر ولی زمان خود بوده و تا آخرین قطره خون خود از آرمان های حضرت امام(ره) و شهدای عالی مقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دفاع خواهند کرد.
روز سیزدهم آبان ماه در تقویم کشور، روز ملی مبارزه با استکبارجهانی نامگذاری شده است.
راهپیمایی 13 آبان در گیلان، در 53 نقطه برگزار می شود. این راهپیمایی در شهر رشت نیز از مسیرهای چهارگانه به سوی میدان شهدای ذهاب (شهرداری) برگزار خواهد شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil