دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :راگان اسکوچیچ پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر ملوان بندر انزلی در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: ابتدا باید به تیم ملوان تبریک بگویم و متأسفیم برای تیم خودم که با توجه به شرایط آب و هوا و زمین مسابقه بسیار تلاش کرد اما نتوانست نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: قبل از بازی بازیکنانی مانند وکیا و جماعتی را از دست دادیم و در اواسط نیمه اول این دیدار هم خالدی نتوانست به بازی ادامه دهد. گلی که حسین ماهینی به ثمر رساند در این مسابقات تعیین‌کننده بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: چهار پنج بازی را با توپ‌های بچه‌گانه به حریفان واگذار کردیم. یک بازی را با پنالتی که داور اعلام کرد باختیم در بازی دیگر گل به خودی زدیم، بار سوم امروز بود که با یک ضربه از راه دور دروازه‌بان باز شد در مجموع می‌توانم بگویم امسال تا کنون شانس با ما یار نبود.

اسکوچیچ با بیان اینکه نمی‌توانم هیچ ایرادی به بازیکنانم بگیرم افزود: شرایط امروز برای برگزاری یک مسابقه ایده‌آل نبود اما در مقابل تأثیراتی از برخی از بازیکنانم دیدم که می‌توانند در آینده به ما کمک کنند، در همین راستا باید از بازیکنانم و مخصوصاً اکبر ایمانی تشکر کنم که عملکرد بسیار خوبی در این مسابقه داشت.

وی گفت: تا جایی که من می‌دانم ملوان همیشه همینگونه بازی می‌کند من حداقل هشت بازی این تیم را آنالیز کردم و به خوبی می‌دانم که روند بازی ملوان همیشه اینگونه است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان عنوان کرد: برخی کارها را باید ابتدای فصل انجام می‌دادیم که اینگونه نشد شاید برخی فکر می‌کردند من جادوگر باشم اما اینگونه نیست و من مربی هستم. ما هشت بازیکن خود را از دست دادیم که حالا آنها در تیم‌های ملوان و تراکتورسازی بازی می‌کنند. اگر فولاد چهار بازیکن سرباز در اختیار می‌گرفت جایگاه ما بهتر از این بود.

اسکوچیچ با بیان اینکه ما هر هفته مقابل بازیکنان خودمان بازی می‌کنیم اظهار داشت: ما کارخانه بازیکن‌سازی نداریم و فکر می‌کنم تعادل تجاری در بازار نقل و انتقالات وجود ندارد یعنی برخی راحت بازیکن می‌گیرند و برخی خیلی باید بگردند تا بازیکن مد نظرشان را پیدا کرده و جذب کنند.

وی گفت: ما بازی را باختیم اما حرکاتی از برخی بازیکنانم دیدم که به آینده امیدوار شدم و فکر می‌کنم این بازیکنان می‌توانند کمک کنند تا با حمایت هواداران در مسیر اصلی خود قرار بگیریم.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil