یکشنبه 26 خرداد 1398

پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :اینکه در جامعه ای وفاق باشد و مردم از این تفاهم و درک متقابل بهره ها ببرند و محصول اش شتاب در توسعه عمران و آبادانی با لحاظ کردن همه ی اصول علمی و دیدگاههای راهبردی مبتنی بر برنامه ی مدون باشد کی بدش می آید .

مردم کمی پول می خواهند و کمی راستی در کردار و کمی راستی در گفتارکه بشود از این اجتماع  خوبی ها به آرامش روانی رسید وشاکر لطف خدا و نیت خیر مسئولان بود.

البته که اگر استاندار مدعی شده آمار و ارقام کشوری درکسب مقام برتر فضای آرامش و کسب و کاربرای گیلان در هفت فصل متوالی نشان از همدلی و همزبانی بین مردم و مسئولان دارد قابل احترام و تعمق است،اما باید به نان درسفره مردم هم اندکی نگریست .

باشد که اساسا در این سالها زبان آمار در کشورمان بسیارتشویش خاطر مردم را فراهم آورده و بندرت توانسته اعتماد جامعه را برآروده سازد ،با این وجود آمارمی تواند برگ برنده یک مدیر در شکل دهی روند اداره حوزه ماموریتی اش باشد .

اما اینکه استاندار بگوید فضای همدلی در سطح استان موج می زند و سردار علیزاده مرکز ثقل بسیج گیلان از حذف بی ضابطه ارزشی ها در تشکیلات اداری داد سخن دهد ،نشان از آن دارد که حتما یه جایی بر مضامین و تنوعات فرهنگی جامعه خدشه وارد شده است .

یکی می گوید بخاطر نزدیکی انتخابات است ،دیگری می گوید الانه وقت تفکرات بسته نیست که اینها در سال های گذشته نمک شان را آب داده اند و دیگر وقت ماست ، وشاید هم این کارها در مسیر ادعای استاندار باشد که پیش تر گفته بود بدنبال مدیران توسعه محور است و آنهایی که حذف می شوند در تفکرات بوروکراتیک ما محلی از اعراب ندارند و از این حرف ها .

بنظر می رسد برای دستیابی به آرامش و حرکت در مسیر نهادینه شدن نیات خیر به اندکی بیشتر از پیمانه کنونی (صداقت)لازم داریم تا گفته هایمان قابل باورتر برای مردم باشد .

می دانیم که بخش اعظم مردم اکنون زیر بار فشار طاقت فرسای اقتصادی آزرده خاطر بوده و اساسا حوصله و تحمل چنین اختلاف دیدگاههای از صفر تا صد راندارند .

بهرروی اگر خیلی مرد هستیم همه ی اندیشه خود را برای کاستن از بار روانی موجود در بین اقشار مختلف جامعه مصرف کنیم که هوا بس ناجوانمردانه سرد است .

 

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil