دوشنبه 3 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :علی خاوری امروز در جلسه راه و شهرسازی گیلان گفت: افزايش وام در بحث مسكن مهر اتفاق خوبي است كه براي كليه واحدهايي كه پيشرفت آن بيش از 50 درصد است، اجرائي مي شود.

وي اضافه کرد:زماني تعاوني ها براي دريافت وام به بانكها معرفي مي شوند كه اعضا را معرفي و قرارداد اجاره نامه نيز منعقد شود و تا زماني كه اين امر صورت نگيرد،تعاوني ها به بانك معرفي نمي شوند.

مهندس خاوري با اشاره به تمهيدات صورت گرفته براي واحدهاي متوقف شده گفت:از سنوات قبل تعدادي از واحدها در حد پي يا بالاتر از آن متوقف شده بودند كه با معرفي نفر جايگزين، فعاليت آن پروژه ها از سر گرفته شد كه اين كار در شهررشت براي برخي بلوكها انجام شده ودر تالش و لاهيجان نيز در بخشهايي از مسكن مهر انجام شده است كه با ادامه اين روند وضعيت 1200واحد بلا تكليف مسكن مهر گيلان نيز مشخص مي شود.

وي افزود:در فاز يك مسكن مهر رشت500تا 600ظرفيت خالي موجودبود كه با تفاهم صورت گرفته با شهرداري رشت 570واحد سه جانبه جهت اجراي تعهدات حوزه شهري و ارائه خدمات متقابل به شهرداري رشت واگذار شده ،هرچند اين خدمات ازسوي آن مركز بلاتكليف مانده است.

مديركل راه وشهرسازي گيلان با بيان اينكه افزايش وام بانكي قوه محركه اي براي فاز 2 مسكن مهر رشت محسوب مي شود ،افزود:كليه متقاضيان گروهي و انفرادي مسكن مهر به فاز 2اين سايت هدايت مي شوند بطوريكه علاوه بر احداث  2800واحد توسط انبوه سازان ،40هكتارنيز براي خانواده شهدا،جانبازان وايثارگران قطعه بندي شده ودرحال واگذاري است و براي برخي مراكز علمي ودانشگاهي نيز زمين در نظر گرفته شده است كه در شرف ساخت است.

مهندس خاوري از همكاري همه دستگاههاي متولي در توسعه زيرساختهاي مسكن مهر تشکر کرد و خواستار اهتمام ويژه جهت ادامه اين فرايند در فاز 2مسكن مهر رشت شد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil