دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :حمید استیلی بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در نشست خبری قبل از مسابقه با سپاهان اظهار کرد: بازی گذشته مان را برابر استقلال خوزستان خوب انجام دادیم بازیکنان سعی شان را کردند و از آنها تشکر می کنم.
وی افزود: برای دیدار با سپاهان زمان کمی برای تمرین داشتیم، جمعه از اهواز برگشتیم شنبه به دلیل بارندگی نتوانستیم در زمین بازی کنیم، فقط دیروز توانستیم تمرین کنیم.
وی خاطرنشان کرد: تیم سپاهان را خوب تجزیه و تحلیل کردیم و به بچه ها اطلاعات لازم را می دهیم.
سرمربی ملوان گفت: انشاءالله با حمایت هواداران که نقش مهمی در پیروزی تیم دارند در بازی فردا دست پر از زمین بیرون برویم.
استیلی خاطر نشان کرد: گیلان و انزلی همیشه به اسطوره هایش اهمیت داده و بزرگانی چون میرزا کوچک خان و سیروس قایقران را دارد و می کوشد نام این بزرگان را زنده نگه دارد.
وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران در مورد تاثیر مشکلات مالی بر عملکرد تیم گفت :تمرکزمان را بگذاریم روی مسائل فنی اگر تمرکز نداشته باشند، شاید کیفیت تمرین را از دست بدهیم .
وی با اشاره به این که تمام فشارها روی سرمربی است، افزود: سعی می کنیم بچه ها را از لحاظ روانی آماده کنیم، تشکر می کنم که بازیکنان با وجود مطالبات از سال گذشته، این وضعیت را تحمل می کنند.
سرمربی ملوان تصریح کرد: هیات مدیره و دنیامالی برای ورود منابع مالی به تیم تلاش زیادی می کنند وامیدواریم هرچه زودتر قسمتی از قراردادها پرداخت شود.
وی اذعان کرد : بعد از بازی استقلال خوزستان قولی داده بودیم که عملی نشد امیدواریم هیات مدیره که زحمت می کشد، مشکلات مالی را حل کند.
سرمربی ملوان با تاکید بر این که هواداران سرمایه های اصلی تیم هستند، گفت :دنبال این هستیم که هم بازیکنان موجود را حفظ و هم در نیم فصل یکی دو بازیکن اضافه کنیم .
استیلی اظهار کرد: به رغم مشکلات مالی خیلی از بازیکنان تمایل دارند در تیم ملوان بازی کنند.
وی افزود: تیم سپاهان از تیم های خوب لیگ است و سازماندهی خوبی دارد و سال گذشته قهرمان لیگ شد و امیدواریم فردا بازی تماشایی را مقابل این تیم داشته باشیم.
به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال ملوان و سپاهان از ساعت 15 و 30 دقیقه روز سه شنبه 28 مهر در چهارچوب هفته نهم دیدارهای لیگ برتر در ورزشگاه تختی انزلی برابر یکدیگر بازی خواهند کرد.
تا بدینجای کار ملوان با 12 امتیاز از هشت مسابقه در جایگاه ششم و سپاهان با 15 امتیاز از هشت بازی در جایگاه دوم جدول مسابقات فوتبال لیگ برتر قرار دارد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil