دوشنبه 31 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :رئیس هیات انجمن های ورزشی استان گیلان گفت : تیم دراگون بوت مردان گیلان موفق شد عنوان نخست رقابت های قهرمانی کشور که در تهران برگزار شد را به خود اختصاص دهد .
اسماعیل شکری  افزود : در پایان رقابت های دراگون بوت قهرمانی مردان کشور که با حضور زبده ترین تیم های این رشته از سراسر کشور در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد ، تیم گیلان با کسب دو مدال طلا در رشته های یکهزار متر و آزاد به مقام قهرمانی دست یافت .
وی اظهار کرد : سال گذشته نیز تیم دراگون بوت مردان استان گیلان عنوان قهرمانی کشور را کسب کرد بود و خوشبختانه در رقابت های سال جاری نیز عنوان نخست این مسابقات را به خود اختصاص داد .
رئیس هیات انجمن های ورزشی گیلان بیان کرد : همچنین در رقابت های دراگون بوت قهرمانی بانوان کشور که طی هفته گذشته در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شده بود ، تیم بانوان گیلان نیز با قدرت در این رقابت ها عنوان قهرمانی خود را تکرار کرد .
اسماعیل شکری خاطرنشان کرد : رشته ورزشی دراگون بوت زیر نظر فدراسیون انجمن های ورزشی کشور فعالیت دارد و خوشبختانه استان گیلان در هر دو بخش بانوان و آقایان قطب برتر در کشور محسوب می شود .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil