دوشنبه 5 خرداد 1399

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :علی نظری مسئول امور باشگاههای استان گیلان از بررسی های موردی 28 باشگاه در شهریور ماه خبر داد و گفت:در این مدت اگر چه برخی باشگاهها تذکراتی دریافت کرده اند ،اما تاکنون منع فعالیت و یا پلپ مکان در قصورمراعات قوانین دریافت نکرده اند.

وی از صدور 8مجوز تاسیس و20موردتمدید پروانه فعالیت در ماه گذشته بعنوان روند طبیعی ساختار اداری یاد کرد و افزود :هم اکنون 254باشگاه ورزشی در سطح استان غیر فعال هستند که باید در این ارتباط  یک بازنگری اساسی صورت پذیرد تا هم متقاضیان خدای ناکرده متضرر نشوند و هم اینکه توسعه ورزشی در سطح استان شتاب بیشتری پیدا کند .

نظری توجه به ورزش بانوان را یک راهبرد اصولی در تامین سلامت جامعه ارزیابی کرد ومتذکرشد : فعال بودن 57باشگاه ورزشی ویژه بانوان در سطح استان گیلان در کنار 308 باشگاه مشترک بانوان و آقایان نشان از علاقه مندی این قشر اثرگذار در روند رو به رشد و توسعه رشته های ورزشی دارد .

مسئول امور باشگاههای استان گیلان وجود 322باشگاه در شهرستان رشت و تنها 9 باشگاه در شهرستان سیاهکل را تفاوت معناداری دانست که برغم سقف جمعیتی این دو شهرستان باید در آن تعمق لازمه صورت پذیرد.

وی یادآورشد :اگر چه برخی شهرستان هایی چون انزلی با 47 ولاهیجان با 45 باشگاه در شرایط بهتری قرار دارند ،اما تعداد باشگاههای فعال در دیگر شهرستان های استان گیلان عموما از از 40 تا 9 باشگاه متغییرند و این برعهده ساختار مدیریت کلان است تا در ترغیب بخش خصوصی برای حضور در این عرصه بررسی کارشناسانه صورت دهند .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil