چهارشنبه 26 تیر 1398

مهدی حاجتی در حاشیه مراسم بدرقه نخستین کاروان راهیان نور دانش آموزی گیلان  گفت ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس اظهار کرد: گیلان همواره از استان های برتر کشور در اعزام دانش آموزان به مناطق جنگی کشور بوده است.

وی با بیان اینکه مشاهده ایثار و سلحشوری های رزمندگان به دانش آموزان انرژی معنوی می دهد، خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم مدرسه هایمان در طراز سند تحول تعریف شوند باید دانش آموزان را با ارزش های دفاع مقدس آشنا نماییم زیرا بهترین روش اعزام راهیان نور است.

مدیرکل آمورش و پرورش استان گیلان ادامه داد: تلاشمان این است که سقف اعزام ها امسال هر تعداد که داوطلب هستند باشد و پیش بینی شده 25 هزار دانش آموزان به آن مناطق اعزام خواهیم کرد.

حاجتی جوانان خاطرنشان کرد: جامعه امروز ما با تهدیدات بسیار گسترده فرهنگی روبرو هستند که اردوهای راهیان نور بهترین فرصت برای مقابله با این تهدیدات است.

وی در پایان گفت: اردوهای راهیان ﻧﻮر ﺟﺰو ﺑﺮﻧﺎمه‌های ﻓرهنگی ﭼﻨﺪ ﺑﻌﺪی و ﺗﺤﻮل زاﺳﺖ که ﻣﺴﯿﺮ ﻧﻮراﻧﯽ و ﻣﻌﻨﻮی را ﺗﻌﯿﯿﻦ و ﻧﺴﻞ ﺟﻮان را ﺑﺎ واﻗﻌﯿﺎت، ﻓﻠﺴفه جهاد و دﻓﺎع ﻣﻘﺪس آﺷﻨﺎ و ﻣﺘﺼﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.

جمعی از دانش آموزان استان گیلان در قالب 3 کاروان روز گذشته از مقابل حسینیه شهدای گمنام رشت به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil