یکشنبه 22 تیر 1399


مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش های مستمر و پدرانه خیر گیلانی، اسماعیل پوروطن، با تک تک ۱۷ فرزندی که در این خانه زندگی می کنند در خصوص شرایط زندگی، علایق، آرزوهاو شغل آینده به گفتگو پرداخت.
دکتر روزبهان در جریان نشست با کودکان، هدف از دیدار خود از این مجموعه را ادای احترام به آقای پوروطن خیر عزیز که با تلاش های انسان دوستانه خود به الگوی موفقی برای دیگران تبدیل شده اعلام کرد و افزود: تنفس در فضای پاک اندیشه ای و رویاپردازی نسل آینده نه تنها به بنده و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی آرامش عطا می کند بلکه روحیه و انگیزه ما را برای تلاش بیشتر جهت ساختن آینده توسعه یافته فرزندان کنونی گیلان زمین، صد چندان می کند.
اسماعیل پوروطن نیز در این دیدار با قدردانی از حضور مدیرعامل و تعدادی از معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، توجه مدیریت سازمان را برای روحیه فرزندان خود مثبت ارزیابی کرد و به ارائه گزارشی از عملکرد و چالش های پیش روی مجموعه تحت مدیریت خود پرداخت.
خانه سبزاندیشان وطن به همت اسماعیل پوروطن از ۱۵ آبان ماه سال ۸۹ در روستای طالب آباد منطقه آزاد انزلی شروع به فعالیت کرده و هم اکنون در این خانه رویایی۱۷ فرزند پسر مشغول به زندگی می باشند و علاوه برآن۷۶ خانواده در سراسر کشور تحت پوشش و حمایت او قرار دارند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil