یکشنبه 30 شهریور 1399

 
 معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: تامین مسکن برای کارکنان از دغدغه‌های مهم فرمانده ناجا است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد علی نوری نژاد" در جلسه قرارگاه مسكن و ساماندهي اماکن و املاک استان گیلان که با حضور مسئولان انتظامی در سالن کوثر ستاد انتظامی برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و سالروز شهادت سپهبد "قرنی" گفت: از بین بردن نخبه ها و هرکسی که می خواست به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی نوپا خدمت کند از اهداف دشمنان بود.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه شهادت سپهبد قرنی نشانگر این بود که در هر عصر و زمانی می‌توان بنده خدا بود و به درجه‌ای رسید که شهادت نصیب انسان شود، افزود: در بین علما و اندیشمندان اصلی نیز شهیدان "مطهری" و "مفتح" از کسانی بودند که مظلومانه به شهادت رسیدند.
وی با اشاره به اهمیت مسئولیت خطیر تامین نظم و امنیت در جامعه، ضمن آرزوی توفیق برای امنیت آفرینان و قدردانی از مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های آنان، بر تلاش مستمر برای تداوم راه شهدا و ایثارگران تاکید کرد.
سردار علی نوری نژاد، ساماندهی اماکن و به نتیجه رساندن طرح‌های عمرانی و تعیین مکان برای واحدهای اجرایی و اسقرار آنها در راستای تسهیل در انجام ماموریت‌ها را از نیازمندی‌های اصلی و مهم و از عوامل ایجاد انگیزه در کارکنان قلمداد کرد و بیان داشت: ایجاد زمینه مناسب برای اجرای ماموریت‌ها و فعالیت کارکنان، از اولویت‌های مهم ناجا است.
وی تشکیل قرارگاه مسکن و تامین منازل مسکونی کارکنان را از اولویت‌های ناجا برای سالجاری اعلام کرد و اظهار داشت: تامین مسکن برای کارکنان از دغدغه‌های مهم فرمانده ناجا است.
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی در پایان با بیان اینکه 124 هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی فاقد مسکن ملکی هستند، اظهار داشت: این تعداد از کارکنان باید در مدت 5 سال، صاحب خانه شوند و در سالجاری نیز باید تکلیف نزدیک به 21 هزار نفر در این خصوص مشخص شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil