سه شنبه 7 بهمن 1399

 

عبدالله پاکاری در دومین جلسه کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گیلان،از شهادت سردار سلیمانی به عنوان یکی از یوم الله انقلاب یاد کرد و متذکر شد:برنامه های دهه فجر امسال با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری با تاکید بر لزوم حضور فعال تشکل های ایثارگری در اجرای برنامه های دهه فجر،اظهار کرد:شهدا و ایثارگران نمونه های عینی فرهنگ ایثار و شهادت هستند و این فرهنگ عامل استقرار و تداوم انقلاب است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با تاکید بر اینکه ما هرچه داریم از فداکاری های شهدا و ایثارگران و خانواده های معظم آنهاست،عنوان کرد:ما معتقدیم فرهنگ ایثار و شهادت یک فرهنگ حیاتی است که اگر به درستی انعکاس داده شود می تواند عزت و اقتدار و امنیت و آسایش جامعه را تامین کند.
پاکاری فضای مجازی را یکی از اولویت های کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر دانست و یادآور شد: دیدار با خانواده های شهدا نیز اولویت برنامه های ایام الله دهه فجر است.
وی شعار محوری دهه فجر سال جاری را «انقلاب اسلامی،زنده و پویا در پرتو ولایتمداری،جهاد و مقاومت» اعلام کرد و گفت:با همکاری آموزش و پرورش یادواره های شهدا تحت عنوان «لاله های روشن»با محوریت شهدای انقلاب به ویژه سردار سلیمانی در مدارس استان برگزار خواهد شد.
این مقام مسئول تجلیل از شهدا،جانبازان و آزادگان به ویژه شهدا و ایثارگران دوران انقلاب،تجدید میثاق با آرمان والای شهدا در گلزارهای شهدای سراسر استان،معرفی فجرآفرینان به عنوان نماد مقاومت علیه طاغوت و استکبار و استعمار،تقویت روحیه مقاومت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با استفاده از ظرفیت و توانمندی تشکل ها و سازمان های مردم نهاد را از جمله اهداف برنامه های کمیته ایثارگران در دهه فجر امسال دانست.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil