یکشنبه 22 تیر 1399

 جواد نجار تمیزکار در همایش تجلیل از فعالان عرصه خبری گفت : اگر نقد در حوزه خبرنگاری نباشد ما به بیراهه خواهیم رفت و به عنوان یک انسان با توجه به آموزه های دینی که مومن آیینه مومن   است  ، اعتقاد داریم  شما به عنوان بهترین و شفاف ترین آینه های مسئولین و حتی مردم عادی و عامی هستید، چرا که برای همه آنها سعی می کنید با نگاهی ویژه و نگاهی باز ببینید و به آنها بهترین راهها را پیشنهاد دهید .  
وی گفت :  خبرنگاران عزیز در این حرفه آسیب پذیرند و مورد توجه قرار نمی گیرند، ولی این عشق است که ما و شما را به عنوان یک خبرنگار روی پای خود نگه داشت، این عشق است که همه ی ناملایمت ها را می بینید و به جان می خرید و خم به ابرو نمی آورید.
  به همین دلیل نباید اصلا غصه بخوریم چرا فقط روز خبرنگار؟ چرا روز خبرنگار را فقط تقدیر می کنند؟  
رئیس شورای شهر لاهیجان گفت :  مهم این است که با جان و دل برای شهر و استان خودمان و برای میهن عزیز اسلامی مان که هزاران شهید داده است خدمت کنیم.
وی گفت : این شماها هستید که در خط مقدم هستید و ما هم وظیفه داریم که این تبادل و این همکاری را داشته باشیم.
تمیزکار گفت : انتظار از شما به عنوان نماینده ای که با رای مردم در اینجا هستم ، این است که ما را نقد کنید و انتظار ما نقد منصفانه است، چون با نقد منصفانه بهتر می توانیم راه را پیدا کنیم اگر واقعا دلمان برای شهر میسوزد و انتظار دارید که به بیراهه نرویم ما را به نقد بکشانید.
وی گفت : من از این تریبون و از این فرصت و از وجود تک تک شما که بسیار هم ارزشمندید استدعا میکنم که ما را به نقد بکشانید. از دستگاههای قضاوتی میخواهم که ما را حتما نظارت ویژه داشته باشند و اما از تهمت ناروا و از اینکه بخواهند بعضیها با گفتن شایعات و با اتهامات سد راه ما باشند، بیزایم و شما نباید اجازه دهید و و بپذیرید این اتفاق بیفتد.  بخاطر اینکه فرصت برای خدمت کم است و ما هیچ فرصتی برای خدمتگذاری نداریم.
 اگر قرار باشد با حجم حرفی راه ما کند شود و به آرامی حرکت کنیم ضررش به همه مردم می رسد.
ما امروز باید در خدمت مردم باشیم تا بتوانیم زمانی که خدمت ما تمام می شود،  در محضر خدا و مردم سربلند باشیم .

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil