به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان گفت : تمامی اعضای تیم فوتبال داماش گیلان در صورت عدم اجرای تعهدات بعد از بازی یاد شده کناره گیری خواهند کرد.

علی احمدی سراوانی افزود : البته بیانیه این استعفا به تعدادی از مسوولان ارشد استان از جمله استاندار ، مدیرکل اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال این استان ارسال شده است .

وی اظهار کرد : اگر شرایط فعلی ادامه یابد تیم فوتبال داماش گیلان فقط در دیدار روز سه شنبه 31 شهریور ماه به میدان خواهد رفت و پس از آن تمامی اعضای این تیم به طور دسته جمعی کناره گیری خواهند کرد .

وی اضافه کرد : تیم های فوتبال داماش گیلان و نوداد گیل بوشهر عصر روز سه شنبه 31 شهریور ماه در هفته هفتم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم می روند .

وی بیان کرد : متاسفانه تاکنون یک ریال به بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال داماش گیلان پرداخت نشده و بازیکنان همچنین کادر فنی این تیم با مشکلات مالی مواجه هستند .

وی خاطرنشان کرد : امیدواریم که مشکلات مالی این تیم حل شود تا بازیکنان ، کادرفنی و سایر عوامل این تیم همچنان به کار خود ادامه دهند و در ادامه رقابت های لیگ دسته اول حضور یابند .

کارخانه آهن و فولاد لوشان ماه گذشته امتیاز تیم فوتبال داماش گیلان را از هیات فوتبال استان گیلان خریداری کرد اما تاکنون از لحاظ مالی به بازیکنان و همچنین کادر فنی تیم فوتبال داماش گیلان مبلغی را پرداخت نکرده است .

تیم فوتبال داماش گیلان تا پایان هفته ششم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور که با حضور 20 تیم برگزار می شود ، با دو پیروزی و چهار شکست و با کسب شش امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارد .