یکشنبه 22 تیر 1399

به گزارش ایثار گیلان،غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ایثارگران در نشست با کارکنان بازنشسته بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اسلام و انقلاب،اظهار کرد:عمر انسان در حال گذر است و مقام ها و جایگاه ها ماندنی نیست،اما خدمتگزاری برای مردم به ویژه خاندان معظم شاهد و ایثارگر ماندگار می ماند.
جعفرزاده با بیان اینکه نیروی انسانی بنیاد شهید در هیچ سازمان و دستگاهی وجود ندارد،تصریح کرد:کارکنان بنیاد قدر خود را بدانند و همواره تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران را سرلوحه خود قرار دهند ما نیز خود را خادم شما می دانیم و تلاش می کنیم اندکی از زحمات مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران را جبران کنیم.
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز، تعظیم و تکریم خانواده های شاهد و ایثارگر را ماموریت مجموعه بنیاد شهید دانست و گفت:در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید قدردان الگوهای عینی این فرهنگ والا باشیم.
وی با بیان اینکه بازنشستگان ۳۰ سال از بهترین روزهای عمرشان را در خدمت نظام بوده اند، تصریح کرد: هرچقدر برای جبران زحمات بازنشستگان تلاش کنیم باز نمی توانیم ادای دین داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، اشتغال و درمان را اولویت های این نهاد در سال جاری دانست و اضافه کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور از حیث معیشت دچار مشکلاتی هستیم، اما با کمک دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برنامه ریزی های لازم برای پیگیری مسائل و مشکلات جامعه هدف بنیاد شهید و پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان انجام شده است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil