یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد گیلان با تأکید بر اینکه گیلانیان همواره در شرایط سخت در کنار هم‌وطنان خود قرار می‌گیرند، گفت: از زمان وقوع سیل در استان‌های شمالی کشور تاکنون کمک‌های زیادی از سوی مردم گیلان ارسال‌شده که قابل‌ تقدیر است.

 وی به جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم گیلان در ایام عید نوروز برای سیل‌زدگان  کشور اشاره کرد و افزود: گیلانیان از پنجم فروردین تاکنون ۵۱۴ میلیون و ۸۵۶ هزار تومان به هم‌وطنان سیل‌زده خود کمک کردند که این کمک‌ها شامل کمک نقدی و در قالب کالا ازجمله مواد غذایی وآب معدنی، فرش، موکت، پتو، یخچال، اجاق‌گاز، تلویزیون، کفش، لباس و سایر لوازم ضروری زندگی بوده است.
اهرابی بابیان اینکه جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان کشور هم چنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: مردم نوع‌دوست گیلان می‌توانند از طریق شماره‌حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی و یا شماره‌گیری کد *۸۸۷۷*۹۹#کمک‌های خود را برای مردم آسیب‌دیده از سیل پرداخت کنند.
 شایسته ذکر است مراجعه حضوری به پایگاه‌های ویژه جمع‌آوری کمک در میدان‌های اصلی شهرها و یا دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و همچنین مراکز نیکوکاری آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم گیلان برای سیل‌زدگان کشورمان است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil