سه شنبه 25 تیر 1398

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به پایان طرح  گفت : از آغاز طرح ایمنی وسلامت در ۴۳ ایستگاه ایمنی وسلامت روزانه بیش از ۲ هزار نفر از خدمات متعدد این طرح در استان بهره مند شدند .

بیش از 7 هزار و 400نفر به کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جمعیت هلال احمر پیوستند
امید عظیمیان معاون جوانان هلال احمر گیلان گفت : کمپین بهبود رفتارهای ترافیکی جهت کاهش تصادف و حوادث جاده ای است که جوانان جمعیت ضمن پیوستن به این کمپین مسافرین و مردم را تشویق به پیوستن به این کمپین می کنند .
بیش از 6 هزار نفر  از خدمات طرح پیمان جمعیت هلال احمر بهره بردند
طرح پیمان جمعیت هلال احمر که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد می باشد که اعضای جوان سرگروه این طرح هر کدام با جذب عضو ووارایه اموزشهای لازم به انان در جهت آشنایی عموم مردم به ویژه جوانان با معضل اعتیاد و عوارض خانمانسوز ان آشنا می شوند ‌.
معاون جوانان گفت :یکی از خدمات ایستگاههای ایمنی وسلامت معرفی طرح پیمان ووارایه اموزشهای لازم این طرح به مراجعین می باشد که از آغاز طرح تا امروز 6 هزار و 70 نفر از این طرح استفاده کردند .
هلال احمر دوستدار کودکان و همراه خانواده ها
مسافرین و خانواده ها ضمن مراجعه به ایستگاههای ایمنی و سلامت با خیالی آسوده و آرامش کودکان خود را به جوانان مهربان ووخوشروی حاضر در ایستگاهها می سپارند تا در آغوش پر مهر هلال احمری ها ضمن بازی و نقاشی آموزشهای مناسب سن شان را دریافت کنند .
بیش از 41 هزار بسته آموزشی و فرهنگی شامل سی دی ، بروشور و نقشه بین مراجعین توزیع شد همچنین 5 هزار و 131 نفر از فضای دوستدار کودک جمعیت هلال احمر که محیطی امن و ارام می باشد استفاده کردند .
خیمه های نماز هلال احمر مکانی جهت انجام فریضه واجب نماز
بیش از 2 هزار و 351 نفر از خیمه های نماز هلال احمر گیلان که در کنار ایستگاههای سلامت و ایمنی برپا می باشد بهره مند شده و 7 هزار و 10  نفر نیز از خدمات طرح سحاب " دوچرخه سواران امداد رسان " استفاده کردند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil