سه شنبه 29 مرداد 1398

به گزارش پایگاه خبری نودادگیل؛ مهندس نازک کار ،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش حجم تردد در محورهای مواصلاتی کشور و بالطبع استان گیلان که در ایام نوروز پذیرای حجم عظیمی از مسافران می باشد و به منظور افزایش ظرفیت عبور خودروها  در محورهای برونشهری استان و نیز در راستای ارتقای ایمنی تردد جابجایی محمولات ترافیکی در طول طرح نوروزی (از 25 اسفند لغایت17فروردین) ممنوع می باشد.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود از نهادها و مجموعه هایی که به لحاظ شرایط کاری نیاز به جابجایی محمولات ترافیکی دارند خواست تا پیش از شروع طرح نوروزی نسبت به دریافت پروانه تردد محمولات ترافیکی و جابجایی آن اقدام نمایند.
وی سپس خاطر نشان نمود: در 11 ماهه سالجاری بیش از 3150 مورد پروانه عبور بارهای ترافیکی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برای متقاضیان صادر شد.
این مقام مسئول افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته23 درصد رشد/کاهش داشته است.
شایان ذکر می باشد متقاضیان جابجایی محموله هایی خاص با مشخصاتی خارج از مقادیر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها ملزم به دریافت پروانه عبور از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil