جمعه 1 شهریور 1398

در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان طی سخنانی از شهروندان لاهیجانی خواستند تا حضور گسترده ای در مراسم استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت داشته باشند.

 اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار لاهیجان اظهار داشتند : در آستانه سال نو و بهار طبیعت ، مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان گیلان و شهرستان لاهیجان میزبان ریاست محترم جمهوری حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی و کاروان تدبیر و امید هستند.
از آنجایی که همراهی و حمایت های مردمی همواره پشتوانه بی بدیلی برای نظام اسلامی و حفظ دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی است.امیدواریم این بار نیز مردم انقلابی و متدین با حضور حماسی و شورانگیز خود در مراسم استقبال از ریاست محترم جمهوری برگ زرین دیگری را در تاریخ این دیار ثبت نمایند.
بی تردید این حضور نشان از حمایت و پشتوانه ارزشمندی به منظور تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید برای توسعه و پیشرفت خواهد بود و میزبانی گرم و پرشور مردم ولایت مدار و با ایمان لاهیجان از ریاست محترم و کاروان تدبیر و امید جلوه ای دیگر از وحدت، همگرایی و همدلی آحاد مردم و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی را به معرض نمایش خواهد گذاشت و این سفر فرصت مغتنمی برای حل مشکلات ونقطه عطفی در پیشرفت و توسعه دیارمان خواهد بود.
ان‌شاءالله با نمایش همبستگی مان ،امید دشمنان برای ایجاد فاصله بین دولت و ملت مانند همیشه مبدل به یأس و همچنین انگیزه ای مضاعف برای خدمتگزاران مردم در دولت و تقویت نظام مقدس اسلامی خواهد شد.
اعضای شورای اسلامی شهرو شهردار لاهیجان در ادامه سخنان خود از استاندار ، فرماندار ، امام جمعه ، نماینده لاهیجان در مجلس شورای اسلامی  که باعث شدند تا لاهیجان میزبان کاروان تدبیر و امید باشد  و همچنین کلیه کسانی که به نحوی در برگزاری مراسم ویژه استقبال از ریاست جمهوری مشارکت دارند، اعم از نیروی نظامی و انتظامی ، راهور ، پرسنل زحمتکش شهرداری ، قدردانی نمودند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil