سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش پایگاه خبری نودادگیل؛ تمامی مراکز درمانی تامین اجتماعی در سطح استان گیلان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به  مراجعه‌کنندگان خواهند بود. مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در گفتگو با پایگاه خبری نوداد گیل از کیفیت خدمات رسانی در مراکز درمانی گفت و یادآور شد: رایگان بودن درمان در مراکز تامین اجتماعی سبب شده است که مراجعات مردمی نیز با افزایش قابل ملاحظه ای مواجه شود.
وی با بیان اینکه هدف ما کیفیت بخشی به خدمات رسانی در هر شرایطی خواهد بود ،تصریح کرد:با نظارت دقیق و ارزیابی نکته نظر های مردمی تلاش و کوشش خواهیم کرد تا خدمات رسانی به بیماران را در سطح مطلوبی حفظ کنیم.
دکتر شهدی نژاد ذخیره دارو و امکانات بخش بستری را کافی دانست و گفت: اگرچه در ایام نوروز وجود کشیک های شبانه روزی ما را در خدمت رسانی بهنگام یاری خواهند کرد، اما این امکان نیز وجود دارد که دربرخی از مواقع حجم گسترده بیماران ما را با مشکلاتی نیز مواجه سازند.
این مقام مسئول عمده ترین نیازهای مراکز درمانی تامین های تامین اجتماعی را کمبود پروتزهای زانو و لگن بیان کرد و افزود :در تلاش هستیم تا این مشکل را نیز با هماهنگی‌های لازم به حداقل برسانیم.
تامین اجتماعی استان گیلان با ۱۲ مرکز درمانی و یک بیمارستان به بیمه شدگان، خدمات درمانی ارائه می دهد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil