دوشنبه 3 تیر 1398

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر سالاری در نشست مشترک فرمانداران با معاونین و مدیران کل استانداری افزایش ارتباط چهره‌به چهره با اقشار مختلف مردم را برای مدیران و فرمانداران مهم ارزیابی کرد و گفت: ارتباط مستمر و مؤثر فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی با اقشار مختلف مردم نظیر احزاب و گروه‌های سیاسی و مدنی، کارآفرینان، اصناف، کشاورزان، سازمان‌های مردم نهاد، روحانیون و طلاب و گروه‌های مرجع، ورزشکاران، هنرمندان، فرهنگیان و اساتید دانشگاهی، جوانان و نخبگان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از ملاک‌های ارزیابی عملکرد آنان است.

دکتر سالاری با اشاره به ابلاغ بخشنامه‌های سفر هفتگی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، تشریفات‌زدایی در سفرها ساماندهی مأموریت‌های اداری و رفع تداخل جلسات با امور جاری و ملاقات عمومی مدیران گفت: ابلاغ این بخشنامه‌ها در راستای افزایش ارتباط مسئولان با مردم و نظم بخشیدن به این ارتباطات است.
وی سفر هفتگی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به شهرستان‌ها را یکی از مهمترین بخشنامه‌ها درخصوص افزایش ارتباط مستمر و موثر و بررسی مسائل و مشکلات مردم دانست و گفت: هر یک از دستگاه‌های اجرایی مکلفند هفته‌ای یک‌روز با هماهنگی فرمانداران براساس ضوابط تعیین شده این بخشنامه در شهرستان‌ها حضور یابند.
استاندار گیلان ادامه داد: باید تلاش کنید تا فضای عمومی شهرستان‌ها در راستای کار و تلاش برای مردم و حل مشکلات آنان باشد.
در این نشست همچنین هر یک از فرمانداران استان به بیان نظرات و پیشنهادات و گزارشات خود درخصوص مسائل مختلف مهم شهرستان‌ها پرداختند.
دکتر سالاری همچنین با اشاره به در پیش بودن سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان خاطر نشان کرد: در این سفر معاونین رئیس جمهور و وزرا به نمایندگی از دولت در شهرستان‌ها به منظور بررسی مسائل مختلف و روند پیشرفت پروژه‌های مهم حضور می‌یابند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil