جمعه 3 خرداد 1398

به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :حجت الاسلام غلامرضا شفیعی زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت، بر ضرورت اهتمام بیشتر دولت عربستان به فراهم کردن امنیت تاکید و اظهار کرد: زائران بسیاری از نقاط مختلف دنیا برای زیارت حرمین شریفین به این منطقه می آیند و باید، امنیت مناسبی برای آنها ایجاد شود.
وی در ادامه سخنان خود ، با اشاره به لزوم دشمن شناسی طبق بیانات رهبر معظم انقلاب افزود: علت اینکه آمریکا را همچنان دشمن می دانیم، این است که رفتارشناسی غرب و اقدامات خصمانه آنها را علیه نظام اسلامی در طول 36 سال گذشته بررسی کرده ایم.
خطیب جمعه رشت به تکرار گزینه نظامی علیه ایران از سوی برخی دولتمردان آمریکایی اشاره و اضافه کرد: گزینه نظامی را همیشه به سخره می گیریم، آنها نیز متوجه شده اند که با توسل به زور و جنگ موفق نمی شوند.
حجت الاسلام شفیع زاده در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به در پیش بودن 31 شهریورماه آغاز هفته دفاع مقدس گفت: با وجود خسارات مادی و معنوی که متحمل شدیم، جنگ برکات زیادی را برای ما به همراه داشت.
وی یکی از مهمترین برکات دفاع مقدس را پایان دادن به حقارت چند صد ساله کشورمان خواند و افزود: در طول تاریخ و در جنگ هایی که صورت گرفت؛ بخشی از خاک کشورمان را از دست داده ایم اما با ایثارگری های جوانان و از خودگذشتگی شهدای سرافراز، در جنگ تحمیلی هشت ساله، یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان نیفتاد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil