سه شنبه 25 تیر 1398

 وی افزود: پيش فروش بليطهاي مسافري از  12 اسفند ماه بصورت توامان، حضوری و غیر حضوری صورت مي گيرد و هم استانيهاي عزيز مي توانند از طريق مراجعه به درگاههاي فروش بليط اينترنتي استانwww.gilanmosafer.ir  و كشوري  www.payaneh.ir  و نیز از طریق سایتهای اختصاصی شرکتهای حمل و نقل مسافر نسبت به تهيه بليط به مقاصد مورد نظر اقدام نمايند.

ضمناً مي توانند  بليطهاي نوروزي خود را بصورت حضوری و از طريق پايانه هاي عمومي ، دفاتر فروش بليط در سطح شهر نیز تهيه نمايند.
مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای گيلان سپس با اشاره به تشکیل ستاد جابجایی مسافرین نوروزی ،خاطر نشان نمود:  140شرکت حمل و نقل مسافر استان گیلان با بیش از 3هزار دستگاه وسیله ی نقلیه شامل 181دستگاه اتوبوس،778دستگاه مینی بوس و 1624دستگاه سواری آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی می باشند.
مهندس نازک کار در ادامه ضمن اشاره به آمار جابجایی مسافر در نوروز سال ۹۷ گفت: در نوروز گذشته بیش از 265هزار نفر مسافر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده نمودند.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در طرح جابجايی مسافرين نوروزی سال ۹۷ بالغ بر37هزار مسافر بلیطهای خود را از طریق پیش فروش (حضوری و اینترنتی) تهیه نمودند.
که از این آمار 4 هزار مسافر بلیط خود را بصورت اینترنتی تهیه نمودند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil