سه شنبه 1 مرداد 1398

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان؛ فرماندار لاهیجان گفت: ذات بانوان برگرفته از مهربانیت است، در تاریخ اسلام، ایران باستان و نوین بانوانی را داشتیم که برای همیشه تاریخ جاودان ماندند.

میر غضنفری در این جلسه گفت: وقتی خداوند رحمن سوره کوثر را به احترام فاطمه زهرا(س) نازل کردند این نشان گر این است که دین اسلام بعنوان دین برتر به بانوان اعتقاد راسخی دارد.
وی افزود: در اروپا بعد از رنسانس فرقه ای به نام فمینیسم با هدف عدم استفاده ابزاری از خانم ها شروع به فعالیت کرد ولی تاکنون موفق نشدند اما در جمهوری اسلامی ایران نقش و جایگاه والای زن بر همگان آشکار است.
میرغضنفری در ادامه با اشاره بر اینکه دولت دوازدهم در حوزه عدالت جنسیتی و دسترسی زنان به فرصت ها گام های بسیار موثری برداشته است، گفت: بر اساس بخشنامه دولت 30 درصد منصب های تمامی دستگاهها باید به زنان اختصاص یابد که البته این گام با درایت استاندار محترم به خوبی در گیلان برداشته شده است و حضور زنان توانمند در عرصه های مدیریتی شهرستان در اولویت بنده است.
وی افزود: وضعیت کنونی معیشتی جامعه کمی سخت شده است اما بانوان میباست عزم خود را برای ایجاد آرامش و نشاط در خانواده جزم کنند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil