سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش پایگاه خبری نودادگیل؛ فرشید فقیه شجاعی در جلسه شورای شهر لاهیجان ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا ، به حادثه تروریستی حمله به اتوبوس نیروهای سپاه اشاره و شهادت جمعی از پاسداران جان بر کف را به ملت شریف ایران ، نیروهای مسلح و همه حافظان مرزهای میهن اسلامی بویژه خانواده های این عزیزان تسلیت گفتند و امنیت و اقتدار کشور را مدیون ایثار و از جان باختگی شهدا عنوان نمودند .

وی ضمن تبریک مجدد بازگشایی درب جزیره به روی شهروندان ، از پیگیری مهندس کاظمی شهردارلاهیجان و تلاش شبانه روزی پرسنل زحمتکش شهرداری در آماده سازی محوطه داخلی جزیره بویژه واحدهای عمرانی ، خدمات شهر ، فضای سبز و تاسیسات تشکر و قدردانی نمودند.
وی با اشاره به اینکه استارت پیگیری حقوقی پرونده جزیره استخر لاهیجان در دوره چهارم شورا با تاکید اعضای شورا و توسط شهردار وقت  مهندس آگشته آغاز گردید ، از تلاش و پیگیری های واحد حقوقی شهرداری و زحمات همه دست اندرکاران این پرونده تا به ثمر رسیدن آن تشکر و قدردانی نمودند .
مهندس شجاعی ضمن قدردانی از شهردار لاهیجان به جهت پرداخت حقوق و عیدی کارکنان ابراز امیدواری نمودند با توجه به تمهیدات انجام شده ، انشاا... تعدادی از معوقات پرسنل نیز در روزهای آتی پرداخت خواهد شد .
وی در ادامه به فرصت کم باقیمانده تا پایان سال و آغاز سال جدید خواستار تدابیر لازم در خصوص رنگ آمیزی جداول ، نورپردازی ، شن ریزی و تسطیح معابر خاکی ، لکه گیری آسفالت معابر ، آماده سازی کمپینگ و محل های توریستی سطح شهر شدند .
وی همچنین خواستار هماهنگی واحد حفاری شهرداری به جهت جمع بندی پروژه های ادارات حفار و  مکاتبات لازم دراین خصوص شدند .
 فرشید فقیه شجاعی با قدردانی از تجهیز ساختمان آتش نشانی ،خواستار بازسازی و تجهیز ساختمان واحد انبار شهرداری و ایجاد نمای مناسب برای ساختمان این واحد شدند.
وی با اشاره به توانمندی و پتانسیل بسیار خوب حوزه روابط عمومی شهرداری لاهیجان اظهار داشتند : در ایام ا... دهه فجر ، شهرداری لاهیجان همزمان در چندین نقطه در حال اجرای عملیات عمرانی در سطح شهر بود که از جمله آنها ایجاد پارک ویژه بانوان ، اجرای پیاده روسازی در خیابان حزین ، جاده کوبیجار ، طرفین میدان گیل تا حاج سلیم محله ، بلوار دیلمان ، خیابان شهید رجایی ، خیابان شیخ زاهد ،که در تمامی این موارد عملیات اجرایی پروژه به اتمام رسیده و فقط در دو مورد آن هم بادرصد پیشرفت فیزیکی بالا پروژه در حال اجرا بود ولی اطلاع رسانی و یا رونمایی از آنها صورت نگرفت در حالیکه مراسم جزیره استخر موقعیت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد شهرداری لاهیجان به شهروندان بود.
وی در همین راستا افزودند : عزیزان روابط عمومی شهرداری بویژه مدیریت آن امور از نیروهای بسیار توانمند و مبتکر می باشند و انتظارات برای انعکاس عملکرد شهرداری بویژه در چنین مراسماتی بیش از پیش می باشد.
 فرشید فقیه شجاعی اقدامات شهرداری لاهیجان در حوزه های مختلف را با توجه به شرایط موجود ، مناسب عنوان نمودند و خواستار مستندسازی این موارد برای اطلاع رسانی و ارائه گزارش به شهروندان در مناسبت های ویژه شدند.
وی در ادامه خواستار تمهیدات لازم در خصوص ویژه برنامه های ایام نوروز شدند و پیشنهاد نمودند با توجه به اینکه شهر لاهیجان به شهر سوغات چای و کلوچه مشهور است ، طی رایزنی با کارخانجات کلوچه سازی شهرستان ، همایش یا جشنواره ای پیرامون سوغات و یا ساخت بزرگترین کلوچه برای ایام نوروز در حاشیه استخر تدارک دیده شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil