شنبه 29 تیر 1398

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – در نشست آموزشی نماز و مدیران كه با هدف تبیین وظایف مدیران در زمینه اشاعه فرهنگ والای نماز تشكیل شد، علی محمد جلوه مدرس دوره با اشاره به  فلسفه و اهمیت نقش نماز در جامعه، به تاثیرات اقامه نماز بر تکریم ارباب رجوع و افزایش کارآمدی سازمان پرداخت.

وی با تاکید بر ارائه راهکارهای تشویقی برای برپایی نماز در ادارات گفت: وظیفه همگان بویژه مسئولین ایجاد بستر برپایی نماز و اشاعه فرهنگ نماز در سطح سازمان و جامعه می باشد.
استاد جلوه با بیان اینکه نماز توفیق و یک هدیه الهی است اظهار داشت: همانند جسم انسان که نیاز به تغذیه و آرامش دارد، روح انسان نیز نیازمند غذا و تقویت می باشد و ارتباط نزدیک با خالق یکتا همان غذای روح است که توسط نماز بدان دست می یابد.
مدرس دوره آموزشی نماز و مدیران با اشاره به این موضوع که شکر نعمت، عملی منطقی و عقلی است گفت: انسان غرق در نیاز خداوند است فلذا با اقامه نماز، عملی عاقلانه و از روی تفکر را در جهت شکر نعمات بجا می آورد.
در ادامه این نشست آموزشی مدیران و رؤسای شرکت گاز استان گیلان، سوالات خود را در خصوص نماز، تأثیرات آن و فرهنگ نمازخوانی مطرح نموده و در این خصوص به همراه استاد دوره به بحث و گفتگو پرداختند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil