دوشنبه 3 تیر 1398

به گزارش پایگاه خبری نودادگیل؛ سید اسماعیل میرغضنفری در اولین نشست خبری با رسانه های استان بر نگاه نقادانه و بدور از بازی های سیاسی تاکید کرد و گفت : اگر در این برهه حساس که انقلاب به مرز پختگی رسیده است ، درایت و هوشمندی لازم را نداشته باشیم احتمال اینکه نظام به بیراهه کشیده شود دور از ذهن نخواهد بود.

فرماندار شهرستان لاهیجان بهره مندی از پیشنهادهای سازنده و نقدهای هدایتگرانه را لازمه پیشرفت هر جامعه ای برشمرد و گفت: ذات یک مسئول باید خدمتگزاری به مردم بدور از دسته بندی های سیاسی باشد.
 مهندس میرغضنفری با اشاره به اینکه عمر خدمتگزاری کوتاه خواهد بود، بر ایجاد جو همدلی در راستای پیشرفت متوازن تاکید کرد و افزود: موثرترین راه برای دستیابی به اهداف پیش رو ، گفتگو و بهره مندی از راهبردهای توسعه باشد.
وی در ادامه گفت: لاهیجان شایسته توسعه و پیشرفت بیشتری است و از سرمایه گذاران بویژه در زمینه گردشگری برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال در این شهرستان استقبال می کنیم.
فرماندار لاهیجان تصریح کرد : همیشه و همه جا خدا را در نظر بگیریم و در هر مقامی، هر کاری که انجام می دهیم بدانیم که خداوند ناظر اعمال ماست و همیشه بنا را بر مثبت بودن افراد بگذاریم مگر اینکه خلافش بر ما ثابت شود.
همچنین وی از خبرنگاران خواست تا بازویی باشند برای کمک به مجموعه فرمانداری برای هرچه بهتر خدمت کردن به مردم و این موضوع را در نظر داشته باشند که نقطه مشترک همه ما، خدمت است.
فرماندار لاهیجان در این نشست بر نقش حساس رسانه ها در ایجاد وحدت و همدلی در جامعه اشاره کرد و گفت:رسانه ها نقش مهمی در انتقال درست مفاهیم و کلمات دارند و با یک جمله می توانند هم تخریب کنند و هم جامعه را به آرامش برسانند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil