دوشنبه 3 تیر 1398

دکتر کاظمی شهردار لاهیجان در مراسم بازگشایی جزیره استخر لاهیجان پس از ۲۲ سال به خوش یمن بودن این کار بزرگ و ارزشمند در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: ثمره ی این فعالیت فرهنگی می‌تواند در اشتغال‌زایی، فراوانی حضور گردشگران و تبدیل شهر لاهیجان به شهر جشنواره ها نقش ارزنده ای ایفا کند.

وی با تاکید بر اینکه همه ی تلاش شورای شهر ،کارمندان و به ویژه پاکبان های شهرداری لاهیجان انتقال احساس خوب به مسافران و گردشگران خواهد بود، یادآور شد؛ هدف ما باید ایجاد جو امن روانی در بین مردم و نیز ایجاد و توسعه زیر ساخت های اقتصادی و فرهنگی برای نسل های آینده باشد و این در سیاستگذاری برنامه‌های شورا به وضوح دیده شده است.
مهندس میرغضنفری فرماندار لاهیجان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری نوداد گیل در حاشیه مراسم از دغدغه های دولت در ایجاد اشتغال سخن گفت و افزود: با توسعه ی چنین فضاهایی ضمن اینکه تجربه های جدیدی برای گردشگران بوجود خواهیم آورد، در کنار برقراری نشاط و شادمانی به فراوانی و تنوع کسب و کار می اندیشیم.
وی افزود: جزیره استخر شهر لاهیجان در دامنه بام سبز با برخورداری از امکانات بسیار خوب هر ساله شاهد حضور میلیون‌ها گردشگر است.

لازم به ذکر است که در این مراسم میرغضنفری فرماندار لاهیجان، حجت الاسلام صدیق امام جمعه شهرستان لاهیجان، نیکفر نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر لاهیجان و جمع کثیری از شهروندان لاهیجانی و گردشگران حضور داشتند.نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil