یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی اوقاف گیلان و به نقل از شبستان، آیت‌الله «رضا رمضانی گیلانی»در مراسم عزاداری ایام فاطمیه در بقعه خواهر امام (س) رشت، گفت: دهه فجر یک اتفاق بزرگ در ایران بود و در حال حاضر نظام اسلامی، به عنوان محوریت تصمیم‌گیری و تاثیرگذاری در دنیا قرار دارد.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری به مشکلات داخلی به لحاظ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اشاره کرد و گفت: مشکلات نباید نادیده گرفته شود و نباید ادعا کنیم که به مدینه فاضله رسیده‌ایم.
وی افزود: ایران اسلامی طبق آمارهای بین‌المللی در بعضی بخش‌ها پیشرفت‌های گسترده‌ای داشته است، اما در بعضی از مسائل مانند عدالت باید اعتراف کنیم که کم کار کردیم.
آیت‌الله رمضانی با اشاره به اینکه عدم پیشرفت در برخی از بخش‌ها، جای عذرخواهی دارد و مانعی هم برای این‌ کار نیست، تصریح کرد: عذرخواهی، تحقیر نیست بلکه باعث می‌شود صداقت مسئولین برای ملت ایران، بیشتر روشن شود.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه مردم ایران برای نظام کم نگذاشتند و در هر جا که لازم بود حضور داشتند، ادامه داد: مردم ایران سیاست‌مدارترین و با وفاترین مردم دنیا هستند.
وی به عظمت فکری جوان‌های پاک مدافع حرم اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی برای امنیت خود، بهترین‌ها جوانان را در بیرون از مرزها، از دست داد.
آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه دشمنان با خرج میلیاردها دلار به دنبال این بودند که انقلاب اسلامی به جشن چهلمین سال خود نرسد، تاکید کرد: دو هدف اصلی دشمن برای براندازی نظام، ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه و جدا کردن مردم از مسئولین است.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ایران اسلامی در سطح جهانی با رویش‌هایی از نسل جوان مواجه است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه ایران اسلامی امروزه نه تنها در خاورمیانه بلکه در دنیای بین‌الملل به عنوان یک محور است.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) آقایی و سروری را به ملت ایران بازگرداند، تصریح کرد: همواره باید درصدد عزت نظام اسلامی باشیم چون خون‌های پاک برای این انقلاب ریخته شده است.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، افزود: برای چهار اصل، استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت نظام، خون‌های زیادی ریخته شده و هزینه‌های بالایی داده شده است.
آیت‌الله رمضانی به رهبری امام (ره) و مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: عزت، سربلندی و افتخار ایران اسلامی در جهان و گذر کردن از بحران‌های مختلف، مرهون رهبری مقتدرانه امام خامنه‌ای است.
وی، به درخواست اخیر اروپایی‌ها در مورد محور مذاکره قرار دادن مسئله موشکی و دفاع نظامی ایران اشاره و تاکید کرد: مسئولین نباید به بازی جدید اروپایی‌ها تن بدهند و منافع نظام اسلامی باید در نظر گرفته شود.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در مصوبات خود باید منافع نظام را در نظر بگیرد، افزود: منافع نظام بر هر چیزی مقدم‌تر است و با ارزش‌های نظام پیوند خورده است.
آیت‌الله رمضانی با بیان اینکه مشکلاتی از جمله گرانی، تبعیض، اختلاس، حقوق‌های نجومی و ... در کشور وجود دارد، افزود: این موارد به عنوان مطالبات جدی مردم است که باید به آن پرداخته شود.
وی اظهار کرد: هیئتی که ظلم‌ستیز و استکبارستیز نبوده و درسنامه جهاد، شهادت، عرفان و حماسه نباشد، نمی‌تواند زمینه رشد معنوی را برای نسل جوان امروز و فردای جامعه، فراهم کند.
آیت‌الله رمضانی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند که هیئت‌های مذهبی تنها به سینه‌زنی و عزاداری مشغول باشند و کاری به مسائل جامعه نداشته باشند، تاکید کرد: دشمن از مجلس حسینی(ع) که بتواند شور را در کنار شعور قرار داده، ظلم ستیز باشد و کاخ دشمن را بلرزاند، می‌ترسد.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، به فرمایش امام خمینی(ره) درباره گریه برای امام حسین(ع) اشاره و اذعان کرد: امام راحل(ره)، گریه برای امام حسین(ع) را سیاسی می‌دانستند به این معنا که باید جنبه رشد و اصلاحی داشته باشد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil