یکشنبه 26 خرداد 1398

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان؛ رقابتهای کیک بوکسینگ WKA قهرمانی گیلان گرامیداشت دهه مبارک فجر با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

بنا براین گزارش ؛ در این دوره از رقابت ها، ۸۵ رزمی کار این رشته از شهرهای مختلف گیلان حضور داشتند که در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ورزشی عقاب المپیک رشت با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم آستانه اشرفیه با کسب ۹ مدال طلا ، هشت نقره و ۲ برنز مقام قهرمانی را کسب کرد.
گفتنی است ؛ در رقابتهای انفرادی ودر رده سنی نوجوانان ، در وزن ۳۰ کیلوگرم آریا الله بخش ، در وزن ۳۵ کیلوگرم علیرضا پاک شریفی، در وزن ۴۰ کیلوگرم محمد مرادی ، در وزن ۴۵ کیلوگرم اسماعیل صالح پور و در وزن ۵۰ کیلوگرم امیرحسین رستگار با برتری برابر رقبای خود قهرمان شدند.
همچنین در رقابت های رده سنی جوانان و در وزن ۵۵ کیلوگرم محمدجواد حسن پور، در وزن ۶۰ کیلوگرم علی پورقاسمی ، در وزن ۶۵ کیلوگرم امیرحسن رحیمی، در وزن ۷۰ کیلوگرم حسین صفری و در وزن ۷۰+ کیلوگرم علی امیری اول شدند‌.
در مسابقات رده سنی بزرگسالان نیز، در وزن ۵۵ کیلوگرم فرزان صدیقی ، در وزن ۶۰ کیلوگرم مهرداد امیدی ، در وزن ۶۵ کیلوگرم محمد هوشیار، در وزن ۷۹ کیلوگرم عقیل قربانپور ، در وزن ۷۵ کیلوگرم پویا رحیم نژاد ، در وزن ۸۰ کیلوگرم سینا مرادی ، در وزن ۹۰ کیلوگرم نیما رضی زاده و در وزن ۹۰+ کیلوگرم سجاد ندیمی برابر رقبای خود به برتری رسیدند و مقام قهرمانی مسابقات کیک بوکسینگ WKA گیلان گرامیداشت دهه مبارک فجر را کسب کردند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil