چهارشنبه 2 مرداد 1398

حجت‌الاسلام جمال یاری مدیرکل تبلیغات اسلامی با اشاره به خدمات انجام‌شده در طول چهل سال سپری‌شده از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در این سال‌ها گام‌های بلند و قابل‌توجهی در خدمت‌رسانی به شهرها و روستاها برداشته‌شده است.

وی با اظهار اینکه انقلاب اسلامی یادآور روزهای سخت جهاد، ایثار و ایمان راسخ برای تبعیت از فرمان امام (ره) و مبارزه با طاغوت است، اذعان داشت: دوران سختی را می‌گذرانیم و باید مراقب نفوذی‌ها باشیم و به حول قوه الهی در ۴۰ سالگی انقلاب به بلوغی خواهیم رسید که الگویی برای سایر کشورهای جهان خواهیم بود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان اظهار داشت: اگر مقایسه وضعیت موجود با چهل سال گذشته به‌صورت دقیق بررسی و منعکس شود قطعاً نسل جوان و نوجوان امروزی از تلاش‌های مؤثر انجام‌شده مطلع می‌شوند.
وی با تأکید بر اینکه مهم‌ترین وظیفه دستگاه‌های فرهنگی حفاظت از اندیشه‌های بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران است، رسالت روحانیون را بیان دستاوردهای مستند و مستدل انقلاب اسلامی برای جامعه عنوان کرد.
حجت‌الاسلام یاری، یادآوری شهدا را ضامن پیروزی انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر توطئه‌های دشمنان اعلام کرد و ادامه داد:‌ شهدای انقلاب اسلامی در زمان حیات پربرکت خود مایه پیشرفت و اقتدار نظام اسلامی شدند و در زمان غیبت خود نیز این رسالت الهی را به‌خوبی انجام می‌دهند.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به لطف خداوند متعال با رهبری امام خمینی (ره) و تلاش‌ها و مجاهدت‌های مثال‌زدنی ملت ایران به پیروزی رسید، تصریح کرد: اکنون تبعیت مردم از مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و حضور در صحنه‌های مختلف باعث استحکام و تداوم انقلاب اسلامی ایران شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان در بخش پایانی سخنانش نقش محوری و تعیین‌کننده مردم در پیروزی انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف نظام در ۴ دهه را انکارناپذیر دانست و یادآور شد: مهم‌ترین رویکرد و وظیفه‌ای که نسل اول تا چهارم نظام جمهوری اسلامی بر عهده‌دارند این است که انقلاب را با همه فراز و نشیب‌ها با ظرافت و حساسیت به نسل‌های آینده منتقل کنند.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil