چهارشنبه 2 مرداد 1398

به گزارش پایگاه خبری نودادگیل؛ فرهاد دلق پوش به حمایت ویژه از طرح های صنعتی جدید با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد اشاره نمود و گفت: پروژه‌های صنعتی که جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی در دست اقدام دارند می‌توانند از تسهیلات سرمایه ثابت برای خرید ماشین آلات استفاده نمایند.
به گزارش واحد روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛
 رئیس سازمان صنعت گیلان با بیان اینکه بیش از 399 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بیش از 60درصد در استان داریم افزود: مدیران و سرمایه گذاران پروژه های صنعتی استان می توانند از این تسهیلات با بازپرداخت حداکثر 4 ساله برای تکمیل خط تولید و راه اندازی هر چه سریع‌تر واحد صنعتی خود بهره‌مند شوند.
 وی رشد سرمایه‌گذاری در صنعت در طرح های صنعتی نسبت به سال گذشته را رو به افزایش دانست و اظهار داشت: فقط در۹ ماهه اول سال 97 تعداد310 فقره جواز تاسیس با سرمایه‌گذاری 14919371میلیون ریال صادر شده است.
 دکتر دلق پوش پیش بینی اشتغال مجوزهای صنعتی سال 97 را 7144 نفر مطرح و عنوان کرد: البته با حمایتهای مختلف صورت گرفته هم اکنون 1591 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد در استان داریم که با راه اندازی این طرحها زمینه اشتغال 52371 نفر در گیلان فراهم می گردد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان نحوه استفاده از تسهیلات حمایتی را شامل بخش های مختلف دانست و تصریح کرد: تسهیلات هزار و صد میلیاردی دولت در قالب رونق تولید برای سه بخش بازسازی و نوسازی، سرمایه ثابت و سرمایه درگردش قابل اعطاء به فعالان عرصه صنعتی می باشد و این سازمان با آمادگی کامل نسبت به معرفی طرحهای صنعتی به بانک اقدام خواهد کرد.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil