یکشنبه 30 تیر 1398

به گزارش گروه دریافت خبر پایگاه خبری تحلیلی نوداد گیل :کیوان محمدی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان  در دومین جلسه از سلسله نشست‌های «تبیین اقتصاد مقاومتی» با محوریت توسعه پایدار استان که در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد، با اشاره به ضرب‌المثل «خواستن، توانستن است»، اظهار کرد: در دنیایی که ما زندگی می‌کنیم، هر خواستنی به منزله توانستن نیست و بعضی از خواستن‌ها صرفا در حد یک آرزو باقی می‌مانند.

وی با بیان اینکه خواستن مبتنی بر دانایی منجر به توانایی ‌می‌شود، تصریح کرد: اگر قرار باشد فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر «ما می‌توانیم» را محقق کنیم، باید به کسب توانایی بپردازیم، زیرا نادانی نمی‌تواند منشا «ما می‌توانیم» گردد، بلکه این دانایی است که می‌تواند زمینه‌ساز حرکت ما به سمت توسعه باشد.

محمدی فلسفه برگزاری چنین نشست‌های هم‌اندیشی را ارتقای دانایی در سطح جامعه خصوصا مدیریت میانی دانست و خاطرنشان کرد: تلاش داریم به سطح خاصی از استاندارها برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های جمهوری اسلامی ایران برسیم. قطعا تحقق اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی یک گام موثر در راستای چشم‌اندازهای کلان اقتصادی نظام خواهد بود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil