سه شنبه 25 تیر 1398

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان ، مهندس مهدی ولی پور در حاشیه نشست مشترک با مدیرکل اوقاف گیلان، در خصوص امضای تفاهم نامه با اداره اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار کرد: هلال احمر با سازمان اوقاف اهداف و زمینه های کاری مشترک فراوانی دارد.
وی خدمت رسانی عمومی، فعالیت فرهنگی و انجام امور خیرخواهانه را از مهمترین زمینه‌های مشترک فعالیت هر دو دستگاه دانست و گفت: هلال احمر و اوقاف در حوزه ترویج فرهنگ نوعدوستی، نیکوکاری و خدمات انسان دوستانه، وقف و حمایت از آسیب پذیر ترین افراد در نتیجه بروز حوادث و سوانح می توانند همکاری های خوب و مشترکی داشته باشند.
ولی پور، افزایش سطح آگاهی عمومی در راستای افزایش تاب آوری جامعه در زمان حوادث را از دیگر زمینه های مشترک همکاری بین هلال احمر و اوقاف بیان و اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا ضمن توان افزایی و هم افزایی از ظرفیتها، توانمندیها و امکانات طرفین برای خدمت رسانی بیشتر و مطلوب تر به مردم بهره ببریم.
وی اعلام کرد: بقاع متبرکه از بهترین اماکن برای راه اندازی خانه های هلال هستند و این موضوع در تفاهم نامه منعقد شده با اوقاف گیلان آورده شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان افزود: تسهیل در جذب و عضویت داوطلبانه کارکنان، مدیران و خانواده همکاران اوقاف در فعالیت های عام المنفعه از تعهدات هلل احمر گیلان در این تفاهم نامه است.
وی اذعان داشت: اجرای دوره‌های رایگان آموزش همگانی و آشنایی با حوادث، سوانح و کمکهای اولیه در بقاع متبرکه از مهمترین تعهدات هلال احمر گیلان در تفاهم نامه یاد شده است.
ولی پور یادآور شد: هلال احمر گیلان در این تفاهم نامه متعهد به کمک در اجرای برنامه های فرهنگی و زیارتی در قالب طرح های ویژه اوقاف گیلان و ترویج فرهنگ وقف شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اظهار کرد: ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، توانبخشی، مشاوره ای و واکسیناسیون از دیگر تعهدات هلال احمر در تفاهم نامه امضا شده با اوقاف گیلان است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil