چهارشنبه 26 تیر 1398

به گزارش روابط عمومی اداره کل  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان، دکتر علی اوسط اکبری مقدم سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در گفتگو با برخی از اصحاب رسانه با اشاره به ضرورت استاندارد سازی تجهیزات و وسایل گرمایشی مدارس اظهار داشت: وظیفه داریم برای آینده سازان ایران عزیز بهترین و ایمن‌ترین فضای تعلیم و تربیت را فراهم آوریم.
وی با استقبال از تشکیل کمپین #همه_برپا ، گفت :تشکیل این کمپین و حمایت خیرین محترم و عموم مردم و مسئولین می تواند مشکل سیستم‌های غیراستاندارد گرمایشی در مدارس را حل کند.
دکتر مقدم در ادامه رعایت شاخص های استاندارد را باعث ایمنی زندگی افراد جامعه ذکر و اظهار کرد:این حق دانش آموزان ماست از استانداردهای موجود در بحث  سیستم های گرمایشی و فضای آموزشی بهرمند شوند.
وی با بیان اینکه بی توجهی به مسائل استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس می تواند مشکلاتی را برای آینده سازان ما ایجاد کند،خاطر نشان کرد: اتفاق نظر عمومی بر استاندارد سازی سیستم های گرمایشی مدارس عزم جدی ایرانیان را برای این  امر مهم می رساند.
دکتر مقدم با اشاره به حضور چهره‌های شاخص در این حرکت عمومی، خواستار پیوستن خیرین،مردم،مسئولین و مدیران ارشداستان به این کمپین و تقویت  ازاین نگاه عمومی در حمایت از نظام تعلیم و تربیت شد.
شایان ذکر است، شماره حساب 7770777089  و شماره کارت 6104337543835423 (بانک ملت شعبه پل رومی به نام جامعه خیّرین مدرسه‌ساز) برای جذب مشارکت های مردمی به این کمپین اختصاص یافته است.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil