شنبه 29 تیر 1398

 در اداره های کل استان گیلان وقتی سه شنبه ها می شود برگزاری جلسه های استانی سوهان روح مردم شده و درگیری و بددهنی ها حرف اول و آخر دفتر مدیران کل و فرمانداران است ؟

اینکه مدیران زیر مجموعه استانداری یک راه فرار مخفی داشته باشند تا برای جلسات احتمالی روز سه شنبه به استانداری برسند، بی تردید توهین و دهن کجی آشکار به مردم و حقوق شهروندی است .

خب اشکالی نداره اگر در اتاق شیشه ای ننشسته اید، لااقل جرات داشته باشید و به مردم بگویید که ملاقات عمومی در سه شنبه ها  باری به هر جهت است و بواقع هر وقتی که اراده شود جلسه استانی برگزاری می کنید و مردم هم باید به این خواست اقتدارگرایانه اتان گردن نهند.

اگر چه مردم در این قرن های متمادی استبداد زدگی  یاد گرفته اند از منتخبین خود(مدیران کل ،استانداران ،نمایندگان مردم در مجلس)  فرمان برداری کنند ؛اما خداییش اکنون این نیاز احساس می شود که حکومت اسلامی با داعیه مردم محوری وولی نعمت بودن مردم ،به شکلی از سرگردانی مردم در سه شنبه ها جلوگیری کند .

این برای چندین  وچندبار است که در روز سه شنبه مدیران دستگاههای اجرای دیدارهای مردمی را بی خیال شده و به جلسه های استانی می روند تا دعوای مردم بماند و مسئولین دفاتر این مدیران و دروغ های شاخ دارشان .

البته حرف که استخوان ندارد در گلو گیر کند و مصلحت وحکمت هم تا بخواهی بازار محفل برخی داعیه داران دروغین دین شده ؛با این وجود باید یک مدیری در آن بالای بالا مردی ویا زنی پیشه کند و زیر حرف خود برای روزهای سه شنبه نزند.

زیر حرف شان نزنند که مردم وقتی بی تفاوت شوند مملکت به بازار مکاره ای تبدیل خواهد شد و آنوقت نه شما ارج و منزلت دارید و نه مردم پای حرف شما می مانند . محمدپور بی بالان

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil