پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398

به گزارش ایثار گیلان،سهراب جعفریان با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت:پرونده 213 نفر از متقاضیان تعیین درصد جانبازی و حق پرستاری روز پنجشنبه 29 آذر مورد بررسی و تعیین درصد قرار گرفت.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه این کمیسیون با تشکیل تیم 9 نفره پزشکان متخصص اداره می شود، اظهار داشت:کمیسیون پزشکی تعیین درصد استان گیلان با حضور پزشکان متخصص اعم از «ارتوپد»، «اعصاب و روان»، «داخلی»، «چشم» و «گوش، حلق و بینی» و «جراحی عمومی» در دو نوبت صبح و عصر در حسینیه مجتمع فرهنگی شاهد و ایثار رشت برگزار شد.
علم بلادی دبیر کمیسیون پزشکی بنیاد مرکز نیز با اشاره به اینکه این کمیسیون بنا به درخواست استان تشکیل شده است، اعلام کرد: کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان گیلانی سالی دو بار برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد،حق پرستای و کمیسیون حالت اشتغال برای جانبازان و ایثارکران استان یادآور شد:کمیسیون ویژه حق مراقبت و نگهداری و حق پرستاری ویژه خانواده‌های شاهد و جانبازان و افراد تحت تکفل آنها در راستای خدمات‌رسانی به ایثارگران استان تشکیل می‌شود.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوداد گیل می باشد
2015 © Nodad Gil